Відома українська співачка Тоня Матвієнко відверто розповіла про те, що, окрім музичної кар'єри, останнім часом вона зайнялася викладацькою діяльністю в одному з київських університетів. За її словами, таке рішення продиктовано кількома факторами.

По-перше, у воєнний час артистам стало набагато складніше заробляти гроші за рахунок виступів та концертів.

Ніна і Тоня Матвієнко. Фото Instagram
Ніна і Тоня Матвієнко. Фото Instagram

"Маємо думати про гроші, які потрібно не тільки на себе заробляти, а хлопцям на дрони збирати. Зараз стало важче із заробітками", - зазначає вона.

Вона зізналася, що викладацька робота виявилася для неї цікавою та захоплюючою, адже співачка люблячи спілкуватися з людьми та ділитися своїми знаннями. За словами Матвієнка, студенти високо оцінюють її педагогічні здібності, що додатково мотивує її на цій ниві.

Популярні новини зараз
За що в будинку українці платитимуть "підвищений" тариф на світло На картку пенсію не виплатять: у ПФУ назвали чіткі вимоги до банківського рахунку З початку навчального року в українських школах вводять обмеження: що зміниться для першоклассників Українців змусять підписати договір: кого скоро торкнеться
Показати ще

Окрім фінансової складової, викладання допомагає артистці відволіктися від важких думок, пов'язаних із війною та особистою трагедією – смертю її матері, легендарної співачки Ніни Матвієнко.

"На вихідні зазвичай десь їду з концертами - багато благодійних. Дуже себе завантажила, і певною мірою, зробила це навмисно, що хоч трохи відволікатися від важких думок", - додала вона.

Тоня Матвієнко, скріншот: YouTube
Тоня Матвієнко, скріншот: YouTube

Після смерті мами вона постійно відчувала її присутність поряд, розмовляла з нею подумки, наче чула її відповіді.

Нагадаємо, Тоня Матвієнко розкрила останні слова Ніни Митрофанівни - цей дзвінок розбиває серця: "Любило життя, але не встигло..."

Як повідомляв "Знай.uа", "Тоня його зняла, вже давно": Арсен Мірзоян розкрив правду про обручку та шлюб з Матвієнком

Знай.uа писав, Тоня Матвієнко відкриває правду: чому вони не живуть разом із дочкою