Знаменитая Украинская телеведущая Маричка Падалко поделилась последними новостями в социальной сети. Она рассказала очень много полезной информации на 211 день войны в Украине.

Данную публикацию Маричка Падалко обнародовала на своей странице в Instagram.

«Війна День 211 Українські війська за останню добу змогли відбити атаки на всіх напрямках фронту, а російські чоловіки різко зібралися «у відпуску» (фото 2), переважно у безвізові для них країни. Цілі черги утворилися вночі на кордоні із Грузією і Казахстаном. До того ж, «шенгенська» Німеччина вирішила надавати притулок російським дезертирам Загалом масштаби російської «часткової» мобілізації вражають. Відео просто сиплеться з усіх регіонів рф, як там організовано і здебільшого покірно збираються за викликом чоловіки (відео 3) – як на далекому Сахаліні (відео 4), так і в сусідній з нами Бєлгородської області (відео 5). Ну, і, звісно, в Бурятії (відео 6) Всім, хто вирушає воювати в Україну, не зайвим буде послухати перехоплення розмови росіянина, що воює на Херсонщині, зі своєю дружиною (відео 7)», - поделилась новостями украинская журналистка.

Кроме этого, Маричка разоблачила очередную ложь россиян и сообщила, что теперь всем студентам-мужчинам Украины запрещено выезжать заграницу.

Популярные статьи сейчас
ВСУ были замечены за 200 километров от Москвы, местные напуганы и готовятся учить украинский: "Ощущение сюрреализма" Путин готовит покушение на Лукашенко, чтобы захватить Беларусь: остались считанные дни Начинка больше никогда не вытечет: простой способ оставить варенье, творог или мясо внутри пирожка Активистка Грета Тунберг живет уже более 100 лет, миру представили доказательство: "Она пыталась вернуться, но теперь она здесь
Показать еще

Маричка Падалко, фото: Знай.ua
Маричка Падалко, фото: Знай.ua

«Звільнені російські військові набрехали російським журналістам про «жахи» українського полону. Можна було б повірити, якби не архівне відео (8) На окупованих росією територіях Україні повістки до ворожої армії можуть вручати під час «референдуму», а окупаційна влада Мелітополя вже заборонила виїзд чоловікам без дозволу «військомату» (фото 9) Вранці російська армія випустила по Запоріжжю 9 ракет. Одна з них влучила у готель в центральному парку (фото 10). Один чоловік загинув Україна остаточно заборонила виїзд за кордон студентам-чоловікам, які вступили до закордонних вишів після 24 лютого. Причиною назвали величезну кількість підроблених документів»

Как ранее сообщал портал "Знай", Маричка Падалко рассказала о женщинах на митингах в Москве и жестком ответе Залужного на мобилизацию рф.