7 серпня відбувся матч Ліги націй Італія - Польща.

Зустріч відбулася в Болоньї на стадіоні "Ренато Даль-Ара".

Перед перервою на 40-й хвилині півзахисник Наполі Пйотр Зелиньскі вивів збірну Польщі вперед.

Але збірна Італії змогла відігратися після того, як півзахисник Вольфсбурга Куба Блащиковські сфолив на нападнику Фіорентини Федеріко К'єзі, який заробив пенальті. Точку реалізував півзахисник Челсі Жоржиньо і зрівняв рахунок в матчі.

Гра завершилася з рахунком 1:1.

Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Подорожчання майже на 40%: українців чекає "сюрприз" у платіжках Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого

Нагадаємо, 6 вересня в чеському Брно відбувся матч Ліги націй між збірними Чехії та України.

При неймовірній підтримці українських фанатів, які завітали до Чехії, хлопці Андрія Шевченка показали класний футбол.

На швидкий гол форварда Роми Патрика Шика українці відповіли точним ударом Євгена Коноплянки на 45-й хвилині матчу.

У другій половині зустрічі на полі домінували українці, що в вилилося в ще один гол в доданий тепер уже до другого тайму час. На цей раз м'яч забив Олександр Зінченко!

Як підсумок, 1:2 - виїзна перемога збірної України, яка наступний матч Ліги націй проведе 9 вересня в Україні проти збірної Словаччини.

Як повідомляв портал Знай.ua, рік тому УЄФА на засіданні в Ньоні затвердив формат новоствореного турніру під назвою Ліга Націй.