Українець Андрій Ярмоленко вперше забив гол за лондонський "Вест Хем". В матчі п'ятого туру Прем'єр-ліги Англії "Вест Хем" зустрілися на виїзді з "Евертоном" (4:1).

Ярмоленко вперше вийшов на матч АПЛ в основному складі команди, і відразу ж оформив дубль.

Вже на 11-й хвилині першого тайму Ярмоленко забив гол після передачі Марко Арнаутович, а на 31-й хвилині оформив дубль.

Одна квитанція "поважчає" на 150 грн: як в Україні зміняться тарифи на світло, газ та воду Астролог побачив у травні "лихо" для України Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Це має робити кожен, хто має смартфон: чохол і скло на екран не захистять

Вболівальники назвали Ярмоленка найкращим гравцем зустрічі, захоплюючись його грою.

Benji: "Бачите, що відбувається, коли він виходить у старті"

WestHamFanTone: "У нього найвищий клас"

prasant: "Краща ліва нога в АПЛ?"

Freddie: "Антоніо не забив б в жодному з цих моментів"

Will: "Український принц"

Josh Priest: "Чому він був на заміні весь цей час?"

pepo2204: "Ярмоленко і Обіанг зробили сьогодні різницю"

KeepCalm: "Андрій заслужив картку в команді тижня"

ObiObiObiang: "Я обожнюю Ярмоленка"

MLS Jon: "Ярмоленко, Андерсон і Арнаутович. У нашої команди 3 топ-гравці в атаці"

Big Steve: "Ярмоленко - це чортова машина".

Перші голи Роналду за Ювентус

У матчі 4-го туру італійської Серії А португальський форвард Ювентуса Кріштіану Роналду нарешті перервав свою серію без забитих м'ячів, яка тривала 320 хвилин.

У домашній грі проти Сассуоло зірковий португалець відкрив рахунок у матчі на 50-й хвилині після сумбуру у штрафному майданчику гостей. Роналду вміло підставив ногу і це принесло свої плоди.

А потім на 65-й хвилині Кріштіану забив вже у фірмовому стилі після пасу партнера по команді.

За Сассуоло гол престижу забив на 90-й хвилині сенегальський форвард Кума Бабакар.

У підсумку Ювентус переміг з рахунком 2:1, а Роналду став героєм матчу.

Як повідомляв портал Знай.ua, воротар бразильської Сеари Еверсон забив красивий гол зі штрафного у ворота Корінтіанса.