19 вересня в рамках групового раунду Ліги чемпіонів Реал в Мадриді на "Сантьяго Бернабеу" грав з Ромою.

Під завісу першого тайму Іско вивів вперед "вершкових". У другій половині зустрічі Реал зміцнив свою перевагу, завдяки голам Гарета Бейла і Маріано Діаса.

Як підсумок, Реал переміг Рому з рахунком 3:0!

Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі

Ліга чемпіонів. Група G

Реал Мадрид - Рома - 3: 0 (1:0)

Голи: Іско, 45, Гарет Бейл, 58, Маріано Діас, 90.

18 вересня в рамках 1-го туру групового раунду Ліги чемпіонів на стадіоні "Енфілд" англійський Ліверпуль грав із французьким Парі Сен-Жермен.

Перший тайм завершився перемогою Ліверпуля з рахунком 2:1. На голи Даніеля Старріджа і Джеймса Мілнера ПСЖ відповів точним ударом Томаса Меньє.

У другій половині зустрічі французи змогли відігратися завдяки голу Кіліана Мбаппе.

Але Ліверпуль не був згоден з нічийним результатом і все одно вирвав перемогу. Вирішальний гол після чудо-фінтів та прекрасного удару забив Роберто Фірміно! 3:2 - перемога Ліверпуля на "Енфілді".

Група С

Ліверпуль - ПСЖ - 3:2 (2:1)

Голи: Старрідж, 30, Мілнер, 36 (з пенальті), Фірміно, 90+1 - Меньє, 40, Мбаппе, 83.

Як повідомляв портал Знай.ua, гол вундеркінда врятував Боруссію в грі з Брюгге.