4 жовтня в рамках 2-го туру групового раунду Ліги Європи Динамо грало на виїзді з Яблонецем.

Киянам вдалося забити два швидких м'ячі після влучних ударів Циганкова і Гармаша.

Але чехи проявили характер і змогли не тільки відіграти один пропущений гол, але і вирівняти становище після голів Говорки і Травника.
Матч завершився внічию 2:2.

Ліга Європи. Група К

Україна може поринути у темряву: енергетики заговорили про блекаут Будуть під постійним обстрілом: астролог вказав, на які міста чекає пекельний тиждень Хто з українців залишиться без пільг у 2024 році Готуйте гаманці: українцям за лічені дні підвищать тарифи на комуналку, що подорожчає

Яблонец - Динамо Київ - 2:2 (1:2)

Голи: Говорка, 33, Травник, 81 - Циганков, 8, Гармаш, 14.

До слова, в 1-му турі Динамо також внічию 2:2 зіграла з Астаною.

Шахтар в перших двох турах групового раунду Ліги чемпіонів зіграв по 2:2 з Гоффенгаймом і Ліоном.

4 жовтня в рамках Ліги Європи Ворскла програла вдома Спортингу (1:2), хоч вела в рахунку до 90-ї хвилини.

Нічия Шахтаря у Ліоні

2 жовтня в рамках 2-го туру групового раунду Ліги Європи Шахтар грав у Франції з Ліоном.

"Гірникам" вдалося забити гол у роздягальню після точного удару Жуніора Мораеса. Бразилець оформив дубль в дебюті другої половини зустрічі.

Шахтар вів в рахунку 0:2 і складалося враження, що відвезе додому три очки.

Але Ліон був іншої думки. Французи за три хвилини забили два м'ячі у ворота Андрія П'ятова. Точні удари на рахунку Мусси Дембеле і Лео Дюбуа.

У підсумку матч завершився внічию 2:2. До слова, в 1-му турі групового раунду Ліги чемпіонів "гірники" з таким же рахунком зіграли матч проти Гоффенгайма.

Ліга чемпіонів. Група F

Ліон - Шахтар - 2:2 (0:1)

Голи: Дембеле, 70, Дюбуа, 72 - Мораес, 45, 55.

Турнірне становище в групі F

1. Ліон - 4
2. Манчестер Сіті - 3
3. Шахтар - 2
4. Хоффенхайм -1

Як повідомляв портал Знай.ua, 2 жовтня у цьому ж квартеті Манчестер Сіті виграв на виїзді у Гоффенгайма.