16 жовтня відбувся контрольний поєдинок між збірними Бельгії та Нідерландів.

Першими рахунок у матчі відкрили бельгійці після голу форварда Наполі Дріса Мертенса на 5-й хвилині. Але на 27-й хвилині нападник Брюгге Арно Груневельд вирівняв становище в матчі.

Звертайте увагу на серійний номер: які гривневі банкноти можна продати за нечувані суми Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку

Принципове протистояння так і завершилося внічию 1:1.

Товариський матч

Бельгія - Нідерланди - 1:1 (1:1)

Голи: Мертенс, 5 - Груневелд, 27.

Відзначимо, що збірна України перемогла в Харкові збірну Чехії (1:0) і достроково виграла групу В1 в Лізі Націй.

Матч Польща - Італія

Збірна Польщі достроково вилетіла з дивізіону А в Лізі націй. У матчі третього туру поляки поступилися на своєму полі збірній Італії з рахунком 0:1. "Скуадру Адзурру" врятував гол у додатковий час у виконанні захисника Фіорентини Крістіано Бірагі.

Польща після трьох турів має одне очко і посідає останнє місце в групі, поступаючись Італії та Португалії. Відомо, що поляки так і залишаться на третій позиції.

Ліга націй УЄФА. Група А3. 4-й тур.

Польща - Італія - 0:1 (0:0)

Гол: Крістіано Бірагі, 90+2.

Збірна Польщі почне свій шлях у Лізі націй 2020-го року у дивізіоні В.

Як повідомляв портал Знай.ua, збірна України зіграла внічию зі збірною Італії (1:1).