Перша ракетка України і шоста ракетка світу Еліна Світоліна здобула нагороду Jerry Diamond Aces Award від WTA.

Ця нагорода щорічно вручається учасницям туру, які внесли найбільший внесок у популяризацію тенісу.

Еліна Світоліна
Еліна Світоліна

Нагадаємо, Світоліна стала однією з 8 учасниць Підсумкового турніру в Сінгапурі.

WTA опублікувала розклад перших матчів Підсумкового турніру в Сінгапурі.

Популярні новини зараз
У пенсіонерів заберуть 20% пенсії: ПФУ попередив про утримання із виплат Стосується всіх, хто має газові лічильники: "Нафтогаз" дав кілька днів і попередив про наслідки Примусова мобілізація 18-річних: доброволець пояснив, чому треба знизити призовний вік ТЦК блокує відстрочки, незважаючи на закон: нова пастка для чоловіків у "Резерв+"
Показати ще

21 жовтня відбудеться гра за участю українки Еліни Світоліної (6) і чешки Петри Квітової (4).

Другими 21 жовтня на Підсумковому турнірі зіграють Каролін Возняцкі (Данія, 2) і Кароліна Плішкова (Чехія, 7).

У понеділок, 22 жовтня, свої поєдинки проведуть Наомі Осака (Японія, 3) і Слоан Стівенс (США, 5), а за ними на корт вийдуть Анжелік Кербер (Німеччина, 1) і Кікі Бертенс (Нідерланди, 8).

Рекорд Ястремської

Українська тенісистка Даяна Ястремська, яка виграла престижний турнір серії WTA International в Гонконзі, злетіла в рейтингу Жіночої тенісної асоціації WTA.

В оновленому рейтингу Ястремська посіла рекордну для себе позицію – 66 місце, полнявшись відразу на 36 рядків.

Як повідомляв портал Знай.ua, Джокович обігнав Федерера і став другою ракеткою світу.