10 листопада в рамках 15-го туру Прем'єр-ліги України грали Львів і донецький Олімпік.

Галицька команда першою відкрила рахунок на 27-й хвилині після точного удару Лукаса Тейлора. У другій половині зустрічі на 63-й хвилині Антон Шиндер вирівняв становище.

Як підсумок, у матчі Львова і Олімпіка була зафіксована нічия 1:1.

Прем'єр-ліга України. 15-й тур

Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати За інтернет можна не платити: як скористатися новою послугою Твоєї бабусі потрібно лише 90 грн: найпростіші тарифи від Київстар, lifecell та Vodafone Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо

Львів - Олімпік Донецьк - 1:1 (1:0)

Голи: Тейлор, 27 - Шиндер, 63.

Перемога Динамо в Лізі Європи

8 листопада в рамках 4-го туру групового раунду Ліги Європи Динамо Київ грало з Ренном.

Кияни блискуче провели перший тайм, в якому створили масу моментів, один з яких втілився в гол після удару Беньямина Вербича.

У другій половині зустрічі французи дещо додали, але українцям вдалося стримати їх натиск і не пропустити відразу після перерви. У свою чергу, Динамо на 68-й і 72-й хвилинах зміцнило свою перевагу після голів Віталія Миколенка та Миколи Шапаренка. Ренн же забив таки гол престижу на 89-й хвилині після того, як результативно зіграв на добиванні Жордан Сибачо.

Як підсумок, перемога Динамо з рахунком 3:1. До речі, в 3-му турі у Франції динамівці перемогли з рахунком 1:2.