Сьогодні, 14 листопада, українські шахістки сестри Ганна і Марія Музичук на тай-брейках боролися за вихід у півфінал чемпіонату світу.

У підсумку Марія здобула перемогу і вийшла у півфінал, а Ганна вилетіла в чвертьфіналі.

Жіночий чемпіонат світу 1/4 фіналу

Тай-брейк

З 1 квітня почнете отримувати від 3 520 до 8 тисяч гривень: чиї виплати стали більшими 3 хвилини – правда чи міф? За скільки ракета "Циркон" може дістатися українських міст Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку

Марія Музичук (Україна) – Жансае Абдумалік (Казахстан) – 4,5:3,5 (з урахуванням основних партій)

Олександра Костенюк (Росія) – Анна Музичук (Україна) – 2,5:1,5 (з урахуванням основних партій)

У півфіналі Марія Музичук зіграє з росіянкою Катериною Лагно, уродженкою Львова, яка до 2014-го року представляла Україну.

У другому півфіналі зіграють чинна чемпіонка світу китаянка Цзюй Веньцзюнь і росіянка Олександра Костенюк.

Загальний призовий фонд ЧС-2018 становить $450 тисяч. Переможець отримає $60 тисяч, фіналіст - $30 тисяч, півфіналісти - по $20 тисяч.

Перемога українського борця

Новіков завоював золоту медаль чемпіонату світу U-23, який проходить у Бухаресті (Румунія).
У півфіналі Новіков здобув перемогу з рахунком 8:5 над чинним чемпіоном Європи U-23 Ісламом Абасовим з Азербайджану. А у фіналі впевнено переміг кубинця Даніеля Григорича (10:2).
Ще один українець, Олександр Грушин в категорії до 63 кг завоював бронзову медаль.

Перемога українки

Українка Алла Черкасова стала чемпіонкою світу з вільної боротьби у ваговій категорії до 68 кг.

Алла Черкасова

Спортсменка зі Львова стала чемпіонкою світу в категорії до 68 кг.

У фінальному поєдинку 29-річна Черкасова перемогла француженку Кумбу Ларрок – 15:10.

У півфіналі змагань Черкасова здолала китаянку Фэнк Джоу.

Зазначимо, що це вже друга медаль Алли на світових першостях. Раніше вона завоювала бронзову медаль на Чемпіонаті світу-2010.

Нагадаємо, 17-річна українська дзюдоїстка Дар'я Білодід виграла "золото" чемпіонату світу з дзюдо, що проходив у Баку.

Дарина Білодід

Таким чином Білодід стала наймолодшою спортсменкою, яка вигравала титул чемпіонки світу серед дорослих.

У фіналі чемпіонату світу у ваговій категорії до 48 кг Білодід перемогла чемпіонку світу-2017 Фуну Тонакі, яка представляє Японію. Українська дзюдоїстка виграла у міцної японки прийомом іппон, що принесло Білодід дострокову перемогу.

У півфіналі чемпіонату світу Дар'я перемогла олімпійську чемпіонку Паулу Парету, яка захищає честь Аргентини.

На попередніх стадіях Білодід виявилася сильнішою за Галбадрах Отнторгонец із Казахстану, Яо Ксьонг із Китаю та Дітрію Краснію, яка представляє Косово.

Як повідомляв портал Знай.ua, Білодід тріумфально перемогла на чемпіонаті світу.