27 листопада в Римі на "Стадіо Олімпіко" зустрічалися Рома і мадридський Реал.

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, хоча перед самою перервою турецький форвард римлян Ченгіз Ундер на відстані метра від воріт пробив вище поперечини.

У другій половині зустрічі "галактікос" змогли двічі розписатися у воротах Робіна Ульсена і виграли матч з рахунком 0:2. Голи в складі Реала в свій актив записали Гарет Бейл і Лукас Васкес.

Українці можуть залишитися без опалення та гарячої води: комунальники попередили про ризики Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Дніпровська дівчина-хатико повернулася, але тепер вона нападає на людей Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою

До слова, і Реал і Рома гарантували собі путівку в плей-офф Ліги чемпіонів.

Ліга чемпіонів. Група G. 5-й тур

Рома - Реал Мадрид - 0:2 (0:0)

Голи: Бейл, 47, Васкес, 59.

Матч Динамо (U-19) – Андерлехт (U-19)

У вівторок, 27 листопада, відбувся матч другого раунду "Шляху чемпіонів" Юнацької Ліги УЄФА, в якому Динамо Київ (U-19) обіграло одноліток з бельгійського Андерлехта з рахунком 2:1 і пройшло в наступну стадію турніру.

Примітно, що українська команда перемогла брюссельців, поступаючись в рахунку по ходу матчу.

Юнацька Ліга УЄФА. Другий раунд Шляху чемпіонів

Динамо (U-19) – Андерлехт (U-19) – 2:1 (перший матч 1:1)

Голи: Цитаїшвілі, 65, Булеца, 83 (з пенальті) - Колассен, 51.

Динамо Київ (U-19): Кучерук, Скорко, Попов, Сирота, Вівчаренко, Булеца (Ващишин, 90), Білошевский, Надольський (Волошин, 72), Мащенко (Цитаїшвілі, 54), Шулянський, Супряга.

Андерлехт (U-19): Веркаутерен, Бушуарі, Ліссенс (Ель-Кабабрі, 69), Ківер, Колассен (Сурі, 70), Лутонда, Девале, Леоні (Нзита, 86), Луа, Маянга (Версхарен, 60), Доку.

Попередження: Девале, 46, Луа, 64, Шулянський, 87, Нзіта, 90.

Вилучення: Ківер, 82 (Андерлехт).

Матч Гоффенгайм - Шахтар (U-19)

27 листопада в рамках 5-го туру групового раунду Юнацької ліги УЄФА Гоффенгайм приймав у Німеччині Шахтар.

Перший тайм вийшов досить рівним, але, до честі "гірників", їм вдалося реалізувати момент на 31-й хвилині після дальнього удару Муравського.

Після перерви німці додали, створивши кілька моментів, що призвело до логічного голу у виконанні Онани на 55-й хвилині.

Матч так і завершився внічию 1:1, що влаштувало представника Німеччини.

Гоффенгайм точно посяде одне з перших двох місць в групі, а донеччани незалежно від результату матчу заключного туру з Ліоном, займуть останнє місце в квартеті F.