Українець Олександр Гвоздик (16-0, 13 КО), новий чемпіон світу у напівважкій вазі за версією WBC, на момент зупинки бою за записками суддів програвав канадцеві Адонісу Стівенсону (30-1-2, 24 КО).

Після 10-го раунду один з суддів ставив нічию, один невелику перемогу Стівенсона, а ще один – просто розгромну перемогу канадського боксера.

Гвоздик - Стівенсон. Записки суддів
Гвоздик - Стівенсон. Записки суддів

Українець Олександр Гвоздик (16-0, 13 КО) нокаутував канадського боксера Адоніса Стівенсона (30-1-2, 24 КО) і завоював титул чемпіона світу за версією WBC у напівважкій вазі.

Зазначимо, що Стівенсон володів титулом з 2013 року.

Стартові раунди пройшли в традиційній "розвідці", а вже в третьому раунді Гвоздик відправив Стівенсона в нокдаун ударом в голову, але рефері (з Канади) чомусь його не відрахував.

Після цього Гвоздик став набирати обертів, а Стівенсон - помітно втомився, лише відповідаючи на удари.

У десятому раунді українець пропустив сильний удар в голову, але до кінця раунду зміг відновитися і провів сильну серію ударів противнику.

В 11 раунді Гвоздик серією ударів у голову відправив канадця у важкий нокаут, і рефері одразу зупинив бій.

Бій Гвоздик - Стівенсон пройшов у Квебеку, Канада. Підтримати українця прилетіли Олександр Усик та Василь Ломаченко.

Популярні новини зараз
Тотальна перевірка соцвиплат: до чого готуватися отримувачам Світло й газ відріжуть: мораторій скасовано Двом категоріям чоловіків скасують відстрочки від мобілізації: адвокат попередила, кого це торкнеться Виплати ВПО 2000 і 3000 грн зупинять через реєстри: 5 категорій, яким потрібно оновити дані
Показати ще

Нагадаємо, за прогнозами букмекерів, фаворитом цього бою був Олександр Гвоздик.

Як повідомляв портал Знай.ua, американський тренер Тедді Атлас готував Олександра Гвоздика до цього бою.