"Я не довбаний дегенерат. Я не вийду в чиюсь клітку робити те, що вони хочуть. Флойд Мейвезер - боксер. І якщо хтось хоче побитися, то це буде тільки в рингу", - заявив Мейвезер.
Бій Мейвезер – Насукава відбудеться 31 грудня
Нагадаємо, повідомлялося, що за цей бій Мейвезер отримає 88 мільйонів доларів. Про це написав британський журналіст Майкл Бенсон в Twitter.
💴💰 Being reported by Japanese outlet 'Tokyo-Sports' that Floyd Mayweather expects to earn ¥10billion ($88million) for his fight with kickboxer Tenshin Nasukawa on December 31st. RIZIN said to be paying ¥7billion ($62million) and he intends to gain the rest from broadcast/PPV.
За інформацією журналіста, гарантований гонорар Мейвезера складе 62 мільйона доларів. Ще 26 мільйонів він може заробити на продажу прав на телетрансляції.