22 грудня мадридський Реал четвертий раз в історії виграв Клубний чемпіонат світу. "Вершкові" у фіналі розгромили з рахунком 4:1 еміратський Аль-Айн.

За мадридців голами відзначилися Модрич, Льоренте і Рамос. Ще один м'яч був забитий після автоголу Надера.

За Аль-Айн точним ударом відзначився Шиотані.

Цікаво, що для Реала - це третя перемога поспіль в турнірі.

Комунальники масово подають до суду на неплатників: яка заборгованість вважається критичною Зайвий раз не помиєшся: з 1 травня піднімають ціни на водопостачання – скільки заплатимо Дешевше, ніж чашка кави: Vodafone запустив пільговий тариф, але не все так радісно З 28 квітня та до 5 травня: "Нафтогаз" закликав споживачів оглянути газові лічильники

Клубний чемпіонат світу. Фінал. ОАЕ

Реал – Аль-Айн - 4:1 (1:0)

Голи: Модрич (14), Льоренте (60), Рамос (79), Надер (90+1, автогол) - Шиотані (86).

Реал: Куртуа, Карвахаль, Рамос, Варан, Кроос (Себальос, 70), Бензема, Модріч, Бейл, Марсело, Васкес (Вінісіус, 84), Льоренте (Каземіро, 82).
Запасні: Навас, Касилья, Валльехо, Начо, Каземіро, Вальверде, Одриосола, Іско, Регілон, Себальос, Вінісіус.

Аль-Айн: Ейса, Думбія, Ахмед, Кайо, Берг (Надер, 75), Файєз, М. Абдулрахман (А. Абдулрахман, 67), Ахмад (Аль-Ахбаби, 64), Шиотани, Яслим, Ель-Шахат.
Запасні: Бусанда, А. Абдулрахман Аль-Ахбаби, Абдулла, Барман, Диаки, Салем, Нассер, Халфан, Джума, Надер, Маруф.

Попередження: Рамос (45).

Стадіон: "Шейх Заєд Спортс Сіті" (Абу-Дабі, ОАЕ).

Арбітр: Джейр Марруфо (Ель-Пасо, США).

Реал на даний момент рекордсмен за перемогами на Клубному чемпіонаті світу. У Барселони три таких титули.

У матчі за третє місце аргентинський Рівер Плейт розгромив японську Касиму Антлерс з рахунком 4:0.

Розгром від Реала у півфіналі

19 грудня відбувся півфінальний матч Клубного чемпіонату світу, в якому грали японська Касіма Антлерс і іспанський Реал Мадрид.

Азіати практично стримали натиск "галактікос" у першому таймі, але пропустили м'яч на 44-й хвилині зустрічі. Голом у роздягальню відзначився валлієць Гарет Бейл.

На початку другої половини зустрічі британець ще два рази розписався у воротах японської команди.

Касіма змогла порадувати своїх фанатів лише голом престижу у виконанні Шома Дої на 78-й хвилині.

Гра завершилася перемогою Реала з рахунком 1:3. У фіналі мадридці зіграють з еміратським Аль-Айном, який у півфіналі виграв у аргентинського Рівер Плейта.