Колишній півзахисник київського Динамо, ЦСКА та Металіста Борис Деркач в даний момент не має постійного місця проживання і знаходиться в індійському кварталі столиці Малайзії Куала-Лумпурі.

За інформацією сторінки в Facebook Troublemakers & Ultras Action, 54-річний українець знаходиться там без паспорта, тому що він його заклав.

Борис Деркач виходив на зв'язок з українськими ЗМІ в березні 2014 року і тоді він повідомив, що є футбольним агентом.

"Зараз для мене головне – сім'я. Потрібно дітей ставити на ноги. У мене вже майже 10 років – новий відрізок в житті. Угорські пригоди і в'язницю забув як страшний сон. Не зламався. Вважаю, що з непростої життєвої ситуації вийшов гідно. Робота футбольного агента викликає нарікання у дуже багатьох, але я через свою совість ще жодного разу в цьому бізнесі не переступив. З деякими у нас не підписані агентські контракти – тільки джентльменські угоди. В цьому просто немає необхідності. Хлопці знають, що в будь-якому питанні досить мого слова. Я дуже багато пережив, щоб зараз обманювати людей", – сказав тоді Деркач в інтерв'ю.

Борис Деркач народився 14 січня 1964 року в Харкові.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення Підлітки понівечили жінку і скинули її зі скелі: найстаршого злочинця стратили за допомогою тортур Перевірки від газовиків вийшли на новий рівень: українцям розповіли про документ, який треба підписати Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ
Показати ще

Кар'єра Деркача почалася в харківських Металісті і Маяку, за який відзначився першими голами. Потім перейшов в СКА Київ.

У 1985 році на запрошення головного тренера Динамо Київ Валерія Лобановського був з командою на зборах, але за наказом Генштабу був переведений в ЦСКА з Першої ліги, за який грав до липня 1986 року. Потім повернувся в "Металіст", за який грав до 1989 року. У 1990 році отримав повторне запрошення від Лобановського. У підсумку виступав за "Динамо" два сезони. У складі київської команди забив п'ять м'ячів.

Потім Деркач грав за Евіс (нині Миколаїв) та угорську Ньїредьхазу.

Навесні 1993 року Деркач разом з вагітною подругою переїхав до Будапешту, де вступив в українську злочинне угрупування. Під час одного озброєного пограбування поранив трьох людей, за що був засуджений до 11 років позбавлення волі. Відсидівши два роки, 31 грудня 1995 року Деркач здійснив невдалу спробу втечі, за що отримав ще 4 роки позбавлення волі по основній статті і рік за втечу. Відсидівши сім років в одиночній камері, на прохання матері був переведений в Ужгород, де за українськими законами був засуджений на 15 років. Потім був переведений у Харків. Був звільнений достроково в кінці 2004 року.

З 2006 року працює футбольним агентом.

З 2005 року одружений. З дружиною Тетяною у Бориса дві дітей: Артем (2006 р.) і Ганна (2008 р.)

Відставка Грозного

Президент київського Арсеналу Івіца Піріч оголосив про те, що В'ячеслав Грозний більше не є головним тренером "канонірів".

"Ми вдячні В'ячеславу Вікторовичу за допомогу. Він приходив до нас на три місяці, але тепер наші дороги розходяться. Він іде своїм шляхом, ми - своїм. Ми залишаємося друзями і дякуємо йому, що він прийняв команду по ходу чемпіонату в складний момент", - прокоментував відхід Грозного Івіца Піріч.

За словами Піріча, Арсенал уже зайнятий пошуками нового головного тренера і розглядає кілька кандидатур на вакантну посаду. Можливо, що столичну команду очолить хтось із зарубіжних фахівців. Проте в пріоритеті у Арсенала вибір на користь тренера з України.

У жовтні Грозний змінив на посту головного тренера киян Фабріціо Раванелли.

Після 18 турів Арсенал-Київ займає останнє місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги України.

Найдорожчі українські футболісти

За станом на початок 2019-го року сайт Transfermarkt 25 українських футболістів оцінив у суму в 2,5 мільйона євро або більше.

Найдорожчі наші футболісти грають в чемпіонаті Англії. Маються на увазі Андрій Ярмоленко з "Вест Гема" і Олександр Зінченко з "Манчестер Сіті".

Третє місце в списку займає Марлос, який народився в Бразилії, але грає за збірну України, тому що прийняв наше громадянство.

У списку з 25 найдорожчих українських футболістів по 9 гравців "Шахтаря" і "Динамо", а також легіонери. У топі немає жодного представника чемпіонату України з інших клубів.

ТОП-25 найдорожчих українських футболістів (вартість в мільйонах євро):

1. Андрій Ярмоленко ("Вест Гем", Англія) – 20

2. Олександр Зінченко ("Манчестер Сіті", Англія) – 15

3. Марлос (Україна/Бразилія, "Шахтар", Україна) – 11

4. Євген Коноплянка ("Шальке 04", Німеччина) – 10

5. Тарас Степаненко ("Шахтар", Україна) – 10

6. Віктор Циганков ("Динамо", Україна) – 10

7. Руслан Малиновський ("Генк", Бельгія) – 9

8. Ярослав Ракицький ("Шахтар", Україна) – 7,5

9. Андрій Лунін ("Реал", оренда в "Леганесі", Іспанія) – 5

10. Денис Гармаш ("Динамо", Україна) – 4,5

11. Сергій Сидорчук ("Динамо", Україна) – 4,5

12. Віктор Коваленко ("Шахтар", Україна) – 4,5

13. Владислав Супряга ("Динамо", Україна) – 4,5

14. Віталій Буяльський ("Динамо", Україна) – 3,5

15. Роман Яремчук ("Гент", Бельгія) – 3,5

16. Володимир Шепелєв ("Динамо", Україна) – 3

17. Андрій П'ятов ("Шахтар", Україна) – 2,5

18. Микола Морозюк ("Динамо", Україна) – 2,5

19. Євген Хачеріді (ПАОК, Греція) – 2,5

20. Сергій Кривцов ("Шахтар", Україна) – 2,5

21. Іван Ордець ("Шахтар", Україна) – 2,5

22. Микита Бурда ("Динамо", Україна) – 2,5

23. Олег Данченко ("Шахтар", Україна) – 2,5

24. Микола Матвієнко ("Шахтар", Україна) – 2,5

25. Микола Шапаренко ("Динамо", Україна) – 2,5

Як повідомляв портал Знай.ua, гравець збірної України виконав пісню і порвав мережу.