Зоряний португальський нападник "Ювентуса" Кріштіану Роналду приніс своїй команді перемогу над "Лаціо" в чемпіонаті Італії.
Роналду реалізував пенальті на 88-й хвилині матчу. В результаті "Ювентус" здобув перемогу над "Лаціо" з рахунком 2:1.
Ця перемога стала для "Ювентуса" третьою поспіль у матчах Серії А.
Лаціо - Ювентус 1:2
Голи: Джан, 59 (у свої ворота) - Канселу, 74, Роналду, 88 (з пенальті)
Лаціо: Стракоша - Баштуш (Нету, 90), Уоллас, Раду - Пароло, Луїс Альберто (Беріша, 81), Лейва, Милинкович-Савич, Лулич - Корреа, Іммобіле (Кайседо, 83)
Ювентус: Щесни - Де Шильо, Бонуччі (К'єлліні, 41), Ругані, Алекс Сандро - Джан, Бентанкур, Матюіді (Бернардескі, 60) - Дуглас Коста (Канселу, 70), Дібала, Роналду
У наступному турі "Ювентус" вдома зіграє з "Пармою". Матч відбудеться 2 лютого.

Нагадаємо, італійський "Ювентус" встановив унікальний рекорд.

Вперше за 88 років туринський клуб виграв усі сім матчів на старті сезону-2018/19 – шість в Серії А і ще один – в Лізі чемпіонів.