Очільника "Укртрансгазу" Ігора Прокопіва позбавили посади через ряд тендерів та закупівель, в яких знайшли ознаки корупційної діяльності. Відповідну заяву зробив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Андрія Коболєв.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, тривалий час незалежні аудитори проводили перевірку всієї звітності щодо діяльності компанії і знайшли докази того, що мінімум у двох тендерних процедурах були суттєві порушення.

Крім того, у документації була подана завідомо недостовірна інформація про прибутки, тому згодом всі отримані матеріали передали для подальшої перевірки у правоохоронні органи, які вже відкрили кримінальне провадження.

Коболєв додав, що остаточний висновок щодо діяльності Прокопіва на керівній посаді повинна зробити наглядова рада, тому що попередня перевірка підтвердила: спроби маніпуляцій результатами тендерів були неодноразовими.

Популярні новини зараз

Кривдника "Холостячки" Злати Огнєвіч затримала поліція: переслідував і погрожував розправою протягом 3 років

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Українці знайшли двійника Кузьми Скрябіна, як дві краплі: "Так схожий, і зовнішнє і гумором"

Засмагла Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" влаштувала конкуренцію довгим ногам Полякової: "Гаряча штучка"

Показати ще

" Провайдерами послуг виявилися компанії, які ці послуги, по суті, надавати не можуть", - підсумував голова правління "Нафтогазу".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Ігора Прокопіва, який очолював "Укртрансгаз", звільнили з посади згідно рішення членів правління. Представники компанії додали, що підставою для цього стали численні порушення під час закупівель.