Очільника "Укртрансгазу" Ігора Прокопіва позбавили посади через ряд тендерів та закупівель, в яких знайшли ознаки корупційної діяльності. Відповідну заяву зробив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Андрія Коболєв.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, тривалий час незалежні аудитори проводили перевірку всієї звітності щодо діяльності компанії і знайшли докази того, що мінімум у двох тендерних процедурах були суттєві порушення.

Крім того, у документації була подана завідомо недостовірна інформація про прибутки, тому згодом всі отримані матеріали передали для подальшої перевірки у правоохоронні органи, які вже відкрили кримінальне провадження.

Коболєв додав, що остаточний висновок щодо діяльності Прокопіва на керівній посаді повинна зробити наглядова рада, тому що попередня перевірка підтвердила: спроби маніпуляцій результатами тендерів були неодноразовими.

Популярні новини зараз

Перший сніг, заморозки та сонячна сухість: синоптики пообіцяли українцям "примхливий" жовтень

Магнітні бурі в кінці вересня: як уникнути погіршення самопочуття

Настя Каменських зайняла місце Каті Осадчої після пологів: розповість про весілля Alyona Alyona і "походеньки" Клопотенко

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

" Провайдерами послуг виявилися компанії, які ці послуги, по суті, надавати не можуть", - підсумував голова правління "Нафтогазу".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Ігора Прокопіва, який очолював "Укртрансгаз", звільнили з посади згідно рішення членів правління. Представники компанії додали, що підставою для цього стали численні порушення під час закупівель.