Очільника "Укртрансгазу" Ігора Прокопіва позбавили посади через ряд тендерів та закупівель, в яких знайшли ознаки корупційної діяльності. Відповідну заяву зробив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Андрія Коболєв.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, тривалий час незалежні аудитори проводили перевірку всієї звітності щодо діяльності компанії і знайшли докази того, що мінімум у двох тендерних процедурах були суттєві порушення.

Крім того, у документації була подана завідомо недостовірна інформація про прибутки, тому згодом всі отримані матеріали передали для подальшої перевірки у правоохоронні органи, які вже відкрили кримінальне провадження.

Коболєв додав, що остаточний висновок щодо діяльності Прокопіва на керівній посаді повинна зробити наглядова рада, тому що попередня перевірка підтвердила: спроби маніпуляцій результатами тендерів були неодноразовими.

Популярні новини зараз
Мама зрадниці Повалій "поїхала дахом" під обстрілами, доки її дочка вихваляла окупантів Перша Леді Олена Зеленська була поранена після прильоту до США: під час виступу президента в ООН все було видно "Нафтогаз" звернувся до споживачів із важливим повідомленням Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків
Показати ще

" Провайдерами послуг виявилися компанії, які ці послуги, по суті, надавати не можуть", - підсумував голова правління "Нафтогазу".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Ігора Прокопіва, який очолював "Укртрансгаз", звільнили з посади згідно рішення членів правління. Представники компанії додали, що підставою для цього стали численні порушення під час закупівель.