Очільника "Укртрансгазу" Ігора Прокопіва позбавили посади через ряд тендерів та закупівель, в яких знайшли ознаки корупційної діяльності. Відповідну заяву зробив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Андрія Коболєв.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

За його словами, тривалий час незалежні аудитори проводили перевірку всієї звітності щодо діяльності компанії і знайшли докази того, що мінімум у двох тендерних процедурах були суттєві порушення.

Крім того, у документації була подана завідомо недостовірна інформація про прибутки, тому згодом всі отримані матеріали передали для подальшої перевірки у правоохоронні органи, які вже відкрили кримінальне провадження.

Коболєв додав, що остаточний висновок щодо діяльності Прокопіва на керівній посаді повинна зробити наглядова рада, тому що попередня перевірка підтвердила: спроби маніпуляцій результатами тендерів були неодноразовими.

Популярні новини зараз
ПриватБанк встановив "грабіжницькі" відсотки на послуги, і українці вирішили влаштувати бойкот: "Хто ворог - незрозуміло" Марина Боржемська розкрила українцям велику різницю – легко не вийде Головне за день 5 жовтня: деокупація Луганщини, мобілізація сліпих на росії, військовий облік жінок та кривавий ювілей путіна Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

" Провайдерами послуг виявилися компанії, які ці послуги, по суті, надавати не можуть", - підсумував голова правління "Нафтогазу".

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Ігора Прокопіва, який очолював "Укртрансгаз", звільнили з посади згідно рішення членів правління. Представники компанії додали, що підставою для цього стали численні порушення під час закупівель.