У понеділок, 20 березня, Національний банк України проведе позачергове засідання комітету з монетарної політики для оновлення макроекономічних прогнозів з урахуванням наслідків від запровадження торговельної блокади Донбасу.

Про це повідомив НБУ в Facebook.

Як зазначив регулятор, це посприяє прискоренню виділення Міжнародним валютним фондом (МВФ) чергового мільярдного траншу.

Останні події в країні викликали необхідність додатково вивчити їх вплив на економіку з урахуванням макроекономічних прогнозів програми співпраці з МВФ.

У зв'язку з цим, профільний комітет Нацбанку і збереться на позачергове засідання. Оновлені макропрогнози нададуть МВФ.

Популярні новини зараз
Крутимо стрілочки вже цієї ночі: Україна переходить на літній час Березневий парад планет принесе українцям спад сил, депресію та дратівливість: коли чекати Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція
Показати ще

На даний момент діалог і технічні консультації з МВФ тривають.

Як писав раніше інформаційний портал "Знай.uа", у зв'язку з блокадою Донбасу МВФ вирішив відкласти засідання за надання нового кредитного траншу в розмірі $1 млрд.