У Мар'їнці бойовики роблять розбійні набіги на будинки мирних жителів.

Про це розповів солдат ВСУ Павло Камишанов, передає прес-центр АТО в Facebook.

Солдат розповідає, що за териконом бойовики облаштували позиції. Там вони ховають свої танки та інше озброєння. З териконів працюють снайпери. При цьому обстрілюють будинки мирних жителів.

"Нещодавно на тій стороні відбулася ротація, тому що там змінилася тактика. В останні дні вони частіше скоюють розбійницькі набіги: на прямий постріл виходить БМП і відкриває вогонь, а коли вона відстрілялася, починають працювати кулемети або зенітка", - сказав Камишанов.

Після цього БМП переїжджає на нову позицію, а кулемети замовкають. Все це триває недовго, тому відреагувати українські солдати не завжди можуть. За його словами, такі обстріли ВСУ майже не шкодять, зате дістається мирним жителям.

Популярні новини зараз

Без черг і папірців: українцям показали простий спосіб дізнатися розмір нарахованих субсидій

Померла найнижча мама України: що було відомо про Марію Українець

З 1 жовтня зміняться тарифи на всі комунальні послуги: скільки заплатимо за опалення, газ і воду

"Вже назавжди": Аліна Гросу в образі Лариси Доліної відгуляла шикарне весілля

Показати ще

"Ми надійно укриті, а ось цивільним іноді дістається. Днями міна потрапила в житловий будинок поруч - добре, що в ньому нікого не було", - йдеться в повідомленні.

[[{"fid":"174958","view_mode":"default","fields":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"type":"media","field_deltas":{"1":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false},"2":{"format":"default","field_file_image_alt_text[und][0][value]":false,"field_file_image_title_text[und][0][value]":false}},"attributes":{"height":"647","width":"489","class":"media-element file-default","data-delta":"1"}}]]

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що в результаті чергового обстрілу бойовиків в Мар'їнці постраждали будинки мирних жителів.