Під час матчу 1/16 фіналу Ліги Європи між "Олімпіакос" - "Динамо" в секторі ультрас постраждали українські вболівальники.

У мережі з'явилося відео, на якому поліцейські б'ють фанатів. Відео опубліковано на сторінці Troublemakers & Ultras Action в Facebook:

FCDK vs acab

Молния ⚡️ Киевляне vs асаb на сегодняшнем матче.

Geplaatst door Troublemakers & Ultras Action op Donderdag 14 februari 2019

Нагадаємо, матч "Олімпіакос" - "Динамо" завершився внічию – 2:2.

Київстар відреагував на безмежні питання щодо підвищення тарифів: "Довго утримувався від цього..." Тарифи на воду вже підняли: де платитимуть дорожче Подорожчає не лише електроенергія: комуналка стане непідйомною ношею Українським родинам виплатять 10800 грн: як подати заявку

14 лютого на стадіоні "Георгіос Караїскакіс" в Піреї в рамках 1/16 фіналу Ліги Європи Олімпіакос грав з Динамо Київ.

Греки вийшли вперед після гола Ахмеда Хассана Коки на 9-й хвилині. На 28-й хвилині динамівці вирівняли положення завдяки голу Віталія Буяльського. Ближче до перерви кияни знову пропустили після точного удару Жиля Діаша.

У другому таймі українська команда пресингувала греків, що вилилося у гол у виконанні Беньяміна Вербича на 89-й хвилині. Як підсумок, 2:2 - нічия в Греції.

Ліга Європи. 1/16 фіналу. Перший матч

Олімпіакос - Динамо Київ - 2:2 (2:1)

Голи: Ахмед Хассан Кока, 9, Жиль Діаш, 40 - Віталій Бульяський, 28, Беньямін Вербич, 89.

Матч-відповідь відбудеться 21 лютого в Києві.

Цікаво, що в Кубку Європейських чемпіонів 1975/1976 Олімпіакос та Динамо в першому раунді також зіграли 2:2 в Греції. В Україні тоді перемогу святкувало "Динамо" з рахунком 1:0.

Результати Ліги чемпіонів

12-13 лютого відбулося чотири перші матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Пропонуємо вашій увазі результати цих зустрічей.

Манчестер Юнайтед - ПСЖ - 0:2 (0:0)

Голи: Преснель Кімпембе, 53, Кіліан Мбаппе, 60.

Вилучення: Поль Погба, 89 (Манчестер Юнайтед)

Рома - Порту - 2:1 (0:0)

Голи: Ніколо Заньоло, 70, 76 - Адріан Лопес, 79.

Тоттенгем Хотспур - Боруссія Дортмунд - 3:0 (0:0)

Голи: Сон Хин Мін, 47, Ян Вертонген, 83, Фернандо Лльоренте, 86.

Аякс Амстердам - Реал Мадрид - 1:2 (0:0)

Голи: Хакім Зійех, 75 - Карім Бензема, 60, Марко Асенсио, 87.

Як повідомляв портал Знай.ua, Ярмоленко став найдорожчим футболістом світу.