Чемпіон UFC у легкій вазі росіянин Хабіб Нурмагомедов (27-0) через тимчасову дискваліфікацію не може виступати ні в UFC, ні в інших організаціях.
Як повідомив менедер бійця Різван Магомедов, Хабіб не зможе провести боксерський поєдинок через контракт з UFC.
"Не важливо, під час дискваліфікації чи поза нею, Хабіб згідно зі своїм ексклюзивним контрактом з UFC не має права виступати в інших організаціях або ударних видах єдиноборств. Хіба що може виступати у вільній боротьбі, грепплінгу або джиу-джитсу. Але він не буде цього робити, у нього і так завантажений графік", - розповів Мамедов.

Нагадаємо, Нурмагомедов виплатив штраф UFC в розмірі $500 тис. за участь у бійці після турніру UFC 229 в Лас-Вегасі.

Нурмагомедов також сплатив штрафи за своїх членів команди: Абубакара Нурмагомедова і Зубайру Тухугова по $25 тис. Крім того, за послуги адвоката боєць заплатив $200 тис.
Атлетична комісія штату Невада відсторонила Нурмагомедова від боїв на дев'ять місяців. Він зможе повернутися в октагон не раніше липня.
Хабіб Нурмагомедов і Конор Макгрегор
Хабіб Нурмагомедов і Конор Макгрегор
Нурмагомедова відсторонили від боїв на 9 місяців і оштрафували на 500 тисяч доларів. Макгрегор отримав відсторонення на півроку, і оштрафований на 50 тисяч доларів. Строки дискваліфікації відліковуються з 6 жовтня.
"Чи справедливе рішення комісії? Ви ж бачите, яка різниця - і за строками дискваліфікації, і за сумами штрафу. Я з цим рішенням не згоден. Подивіться - команді Хабіба виписаний штраф 550 тисяч доларів, а Макгрегору - всього 50 тисяч доларів. Це несправедливо, це подвійні стандарти.
Скорочувати строк покарання треба по-любому. Постараємося зробити все, щоб строк дискваліфікації був скорочений до дев'яти місяців.
Я не знаю, що скаже команда. У нас же два бої (попереду) - Хабіба та Іслама Махачева. Якось постараємося вичавити максимум того, що ми можемо в цій ситуації. Ми ж стільки часу втратили в очікуванні рішення комісії - вже й січень закінчується, і грудень пройшов, і листопад, і жовтень. Фактично чотири місяці ми втратили.
Подивимося, що можна зробити. Але з рішенням ми не згодні з тим, що застосовуються подвійні стандарти, це очевидно всім", - заявив Нурмагомедов-старший.

Як повідомляв портал Знай.ua, Нурмагомедов хоче піти з UFC.