Чемпіон UFC у легкій вазі росіянин Хабіб Нурмагомедов (27-0) жорстко розкритикував спектакль "Полювання на чоловіків", який показали в Махачкалі (Дагестан) 24 лютого.
Боєць розкритикував непристойний зміст вистави і звернувся до влади Данестану.

View this post on Instagram

Всем Салам Аллейкум. Почему власть Дагестана молчит, где депутаты народного собрания, где главы районов, где заместители и сами министры? Что, Вы все молчите, они назвали этот спектакль * Охотой на Мужчин * Это ведь прямое оскорбление нас, или Вы думаете ,что это ваши отцовские места и кресла? Будьте мужчинами, хоть кто нибудь выскажитесь. Почему все молчат и поддакивают этой порнухе в центре города, или Вы хотите,чтобы люди вышли на улицу? Не надо нас провоцировать и унижать, всему есть предел. Скажите мне, закон нашей страны одобряет спектакль, где голые мужчины и женщины целуются в центре города? Почему закон не работает? И ,кто ,вообще,за эту порнографию ответит? Мой совет правительству Дагестана, чтобы провели расследование, и организаторы понесли наказание по закону и извинились перед народом, и ,чтобы впредь больше такого не повторилось, чтобы мероприятия такого рода контролировались на уровне министерств и правительства Республики. И хочу обратиться к правительству Дагестана, если вы думаете, что все закончится на постах в соц сетях, то вы ошибаетесь, примите меры во время. #ДагестанПроснись

A post shared by Khabib Nurmagomedov (@khabib_nurmagomedov) on

"Чому влада Дагестану мовчить, де депутати народного зібрання, де голови районів, де заступники і самі міністри?
Що, Ви всі мовчите, вони назвали цей спектакль *Полюванням на Чоловіків* адже це пряма образа нас, чи Ви думаєте, що це ваші батьківські місця і крісла? Будьте чоловіками, хоч хто-небудь висловіться.
Чому всі мовчать і підтримують цю порнухи в центрі міста, чи Ви хочете, щоб люди вийшли на вулицю? Не треба нас провокувати і принижувати, всьому є межа.
Скажіть мені, закон нашої країни схвалює спектакль, де голі чоловіки і жінки цілуються в центрі міста? Чому закон не працює? І, хто, взагалі, за цю порнографію відповість?
Моя порада уряду Дагестану, щоб провели розслідування, і організатори понесли покарання за законом, і вибачилися перед народом, і, щоб надалі більше такого не повторилося, щоб заходи такого роду контролювалися на рівні міністерств і уряду Республіки.
І хочу звернутися до уряду Дагестану, якщо ви думаєте, що все закінчиться на постах в соцмережах, то ви помиляєтеся, прийміть заходи вчасно", - написав Нурмагомедов в Instagram.
Попередній пост з уривком самої постановки Нурмагомедов видалив.
Як пише lenta.ru в міністерстві культури республіки заявили про непричетність до проведення вистави. А продюсер вистави Іван Жидков вже приніс вибачення Нурмагомедову. Також він підкреслив, що отримав на свою адресу безліч загроз.
Так, до речі, виглядає Махачкала сьогодні, одне з найбільш засмічених міст Росії:

Махачкала
Махачкала

Махачкала
Махачкала

Популярні новини зараз

Щасливий Горбунов повідомив про поповнення у родині - "Нас вже четверо!"

Натовп "безмасочників" і відсутність дистанції: Онуфрій влаштував у Харкові антикарантинну літургію

Погода на неділю 16 травня обрадує літнім теплом і освіжить дощами

Дан Балан розкрив правду про роман з Тіною Кароль двома словами

Показати ще

Нагадаємо, Нурмагомедов виплатив штраф UFC в розмірі $500 тис. за участь у бійці після турніру UFC 229 в Лас-Вегасі.

Нурмагомедов також сплатив штрафи за своїх членів команди: Абубакара Нурмагомедова і Зубайру Тухугова по $25 тис. Крім того, за послуги адвоката боєць заплатив $200 тис.
Атлетична комісія штату Невада відсторонила Нурмагомедова від боїв на дев'ять місяців. Він зможе повернутися в октагон не раніше липня.
Хабіб Нурмагомедов і Конор Макгрегор
Хабіб Нурмагомедов і Конор Макгрегор
Нурмагомедова відсторонили від боїв на 9 місяців і оштрафували на 500 тисяч доларів. Макгрегор отримав відсторонення на півроку, і оштрафований на 50 тисяч доларів. Строки дискваліфікації відліковуються з 6 жовтня.
"Чи справедливе рішення комісії? Ви ж бачите, яка різниця - і за строками дискваліфікації, і за сумами штрафу. Я з цим рішенням не згоден. Подивіться - команді Хабіба виписаний штраф 550 тисяч доларів, а Макгрегору - всього 50 тисяч доларів. Це несправедливо, це подвійні стандарти.
Скорочувати строк покарання треба по-любому. Постараємося зробити все, щоб строк дискваліфікації був скорочений до дев'яти місяців.
Я не знаю, що скаже команда. У нас же два бої (попереду) - Хабіба та Іслама Махачева. Якось постараємося вичавити максимум того, що ми можемо в цій ситуації. Ми ж стільки часу втратили в очікуванні рішення комісії - вже й січень закінчується, і грудень пройшов, і листопад, і жовтень. Фактично чотири місяці ми втратили.
Подивимося, що можна зробити. Але з рішенням ми не згодні з тим, що застосовуються подвійні стандарти, це очевидно всім", - заявив Нурмагомедов-старший.

Як повідомляв портал Знай.ua, Нурмагомедов хоче піти з UFC.