Відомого російського бійця ММА Ахмеда Гасанова вбили, повідомляє сайт "Іваново 37". Йому було 30 років.
Спортсмена розстріляли біля кафе в Іванівській області, Росія. Вбивця втік, його оголосили в розшук.
"Тіло чоловіка було знайдено біля кафе-шашличної в Тейково. У нього вогнепальні поранення голови, тулуба та кінцівок. За даним фактом СУ СК Росії по Івановській області порушено кримінальну справу за ч. 1 ст. 105 КК РФ ("Вбивство")", - йдеться в повідомленні прес-служби слідчого управління СК РФ по Іванівській області.

Боєць ММА Ахмед Гасанов
Боєць ММА Ахмед Гасанов

Тренер клубу Fightmafia Андрій Курбатов підтвердив загибель спортсмена. Він розповів, що Гасанов тренувався у нього півтора роки, але останній рік у тренуваннях участі не брав. Крім того, Курбатов знав, що для Ахмеда збирали гроші, щоб він міг виїхати на батьківщину в Дагестан.
Близько року тому Ахмед пішов з ММА, щоб допомагати родині - він був єдиним годувальником. Гасанов переїхав до Москви і влаштувався різноробочим.
"Він приїхав до друзів на свята. Вранці повинен був повернутися в Москву на будівництво, він там працював за контрактом. Спорт йому не приносив грошей, останнім часом він майже ним не займався", - розповів товариш Ахмеда.
Президент UFC Дана Уайт вважає живі шоу UFC найкращими серед усіх видів спорту, включаючи НФЛ і НБА.
За словами Уайта, за всю історію організації не було нікого, хто пішов би з шоу незадоволеним.
"Я знаю, що це звучить зверхньо, але наші шоу є найкращими у всіх видах спорту. Люди, які відвідують ігри НФЛ, змагання коледжів, баскетбол та інші види спорту, знають, що немає нічого краще, ніж ходити на змагання UFC.
Наші турніри - найкращі серед спортивних змагань. За всю історію нашої компанії ніколи не було жодного керівника телеканалу, спонсора або ще когось, хто пішов би з нашого шоу зі словами про те, що він ніколи сюди не повернеться", - передає слова Уайта MMA Mania.