Українська стрибунка у висоту Юлія Левченко, чинна чемпіонка України, виграла срібну медаль на чемпіонаті Європи з легкої атлетики в приміщенні, який відбувся в Глазго.

Юлія Левченко
Юлія Левченко

Левченко посіла друге місце з результатом 1,99, програвши лише лідеру сектора росіянці Марії Ласицкене, яка взяла висоту 2,01.

Україна завершила чемпіонат Європи з п'ятьма медалями - срібло у стрибках у висоту завоював Андрій Проценко, бронзу в потрійному стрибку виграла Ольга Саладуха, а Марина Бех-Романчук і Ольга Ляховая виграли бронзу в секторі для стрибків у довжину і на 800 м.
Левченко подолала висоту 2 метри, взявши її з другої спроби, а потім невдало попытылась взяти 2,03 метра.
Цей результат українки - третій у світі (після росіянки Марії Ласицкене - 2,04 м і Анни Чічерової - 2,01 м).
Друге місце в стрибках у висоту завоювала українка Ірина Геращенко (1,96), а третьою стала ще одна українська спортсменка - Катерина Табашник (1,90).

21-річна уродженка Бахмута всі висоти, включаючи 1,96 м, долала з першої спроби. І тільки на 1,98 метра українка зачепила планку. У зв'язку з цим Юлія стала третьою на турнірі в Коттбусі, де минулого року перемогла.

Популярні новини зараз
Ксенія Мішина з "Холостячки" широко розкинула ніжки на зеленій галявині, не всі оцінили: "Виглядає, ніби знову народила..." Екстрасенс Макс Гордєєв показав, як карма наздоганяє росіян: "Яка краса" Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло Софія Ротару у 75-річний ювілей заявила про неважливість мови в Україні, тепер вона в місці сили: "Про кохання та мир"
Показати ще

Ще одна українська спортсменка, 17-річна Ярослава Магучих, також добре себе зарекомендувала на змаганнях, ставши четвертою.

Перемогу ж здобула Марія Ласицкене з Росії (2,02 м).

Як раніше писав Знай.ua, українка Ольга Саладуха виграла бронзу на чемпіонаті Європи.