Найбільші німецькі банки Deutsche Bank і Commerzbank були залучені до схем з відмивання грошей з Росії.

Як повідомляє Sueddeutsche Zeitung, всього з 2010 по 2014 рік через дані фінансові установи пройшли 66,5 млн доларів.

"Банки Німеччини виявилися втягнутими в так звану" молдавську схему "виведення коштів з Росії. Два основних контрагента - провідні банки Commerzbank і Deutsche Bank", - йдеться в повідомленні німецького видання.

Також вказується, що в німецькі банки надходили підозрілі транзакції від клієнтів виключно двох східноєвропейських банків - молдавського Moldindconbank і латвійського Trasta Komercbanka. При цьому всі знали про сумнівну репутацію латвійського установи.

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що Російська Федерація втратила колосальні суми, які "спливли" в банки Британії та Сполучених Штатів завдяки "правильним" схемами.

Популярні новини зараз
Алекс Топольський дізнається правду про дівчат, а сварка Саші та Вікі вийде на новий рівень: "Вона не вийде заміж" Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Індексація пенсій з 1 грудня: кому з літніх українців пощастить із надбавкою
Показати ще