Чемпіон UFC у легкій вазі росіянин Хабіб Нурмагомедов (27-0) може провести наступний бій восени 2019 року, повідомляє UFC Unfiltered.
Президент UFC Дана Вайт повідомив, що має намір організувати йому бій у вересні.
Як раніше повідомляв Знай.ua, Нурмагомедов може провести наступний бій проти екс-претендента на титул в легкій вазі Нейта Діаса.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Інформація з двох джерел в Лас-Вегасі. Бій Хабіба та Нейта Діаса в обговоренні на вересень", - повідомив журналіст Dizz In Indy в Твіттері.
Нагадаємо, раніше Діас сам просив організувати йому бій з Нурмагомедовим.
Нейт Діас
Нагадаємо, за словами Нурмагомедова, він повернеться у вересні. Суперник поки невідомий.
"Я, Зубайра Тухугов і Абубакар будемо битися у вересні. З ким - поки невідомо", - передає слова Хабіба продюсер "Матч ТВ" Азамат Бостанов в Instagram.
Нагадаємо, Нурмагомедов виплатив штраф UFC в розмірі $500 тис. за участь у бійці після турніру UFC 229 в Лас-Вегасі.
Популярні новини зараз
У Білорусі мають начати вибухати аеродроми: експерт радить дати зрозуміти Лукашенку ціну участі у війні
Жінка кілька років жила зі склянкою у сечовому міхурі: загралася під час інтиму, а потім думала, що інфекція
Українські імена, від яких полякам "зносить дах" через красу: вам пощастило, якщо ви їх носите
Заборона на виїзд з України підліткам з 13 по 18 років: у Держприкордонній службі дали пояснення
Показати ще
Нурмагомедов також сплатив штрафи за своїх членів команди: Абубакара Нурмагомедова і Зубайру Тухугова по $25 тис. Крім того, за послуги адвоката боєць заплатив $200 тис.
Атлетична комісія штату Невада відсторонила Нурмагомедова від боїв на дев'ять місяців. Він зможе повернутися в октагон не раніше липня.
Як писав Знай.ua, Хабіба Нурмагомедова та Конора Макгрегора дискваліфікували на великий строк після їх бійки на турнірі UFC 229 6 жовтня 2018 року.

Хабіб Нурмагомедов і Конор Макгрегор
Нурмагомедова відсторонили від боїв на 9 місяців і оштрафували на 500 тисяч доларів. Макгрегор отримав відсторонення на півроку, і оштрафований на 50 тисяч доларів. Строки дискваліфікації відліковуються з 6 жовтня.
Як повідомляв портал Знай.ua, Нурмагомедов хоче піти з UFC.