Збірна України з художньої гімнастики виграла золото в групових вправах на Кубку світу в Софії (Болгарія).
Збірна України в групових вправах у складі Тетяни Довженко, Анастасії Возняк, Діани Мижерицької, Марії Височанської та Валерії Юзьвяк стала переможцем у вправі з трьома обручами і двома парами булав.

Групповые 3 обруча/4 булавы Финал - Кубок мира София 2019

Наша сборная команда в групповых упражнениях - победительницы финала с обручами/булавами на Кубке мира в Софии 🇺🇦🥇🏆! ********************************************** Our national group team is the winner of the hoops/clubs final at the World Cup in Sofia 🇺🇦🥇🏆!

Geplaatst door Ukrainian Rhythmic Gymnastics Federation op Zondag 14 april 2019

За свій виступ українки отримали 24,100 балів. Срібло завоювала команда Болгарії (24,050). Третьою стала збірна Японії (23,600).
Як раніше писав Знай.uа, український гімнаст Петро Пахнюк став срібним призером чемпіонату Європи зі спортивної гімнастики у вправах на паралельних брусах.