Чемпіон WBO International в легкій вазі Денис Берінчик (11-0, 7 КО) після перемоги над японцем Нихитой Аракавой (32-7, 18 КО) прокоментував чутки про можливий контракті з американськими промоутерами.
 
"Зараз, звичайно, все готові, коли я чотири роки промахал, велику роботу виконав. Зараз трохи залишилося до чемпіонського звання, до бою за чемпіонський титул . Тепер вже всі включилися, хочуть. Потрібно було раніше включатися, але це коштує грошей, великих грошей.
 
Top Rank був ще після Лондона в 2013 році, коли я не підписав контракт. У мене контракт (з К2 - ред.) ", - сказав Берінчик.
 
Денис Берінчик переміг Ніхіто Аракаву і захистив титул
Денис Берінчик переміг Ніхіто Аракаву і захистив титул

Берінчик переміг Аракаву одноголосним рішенням суддів - 120:107, 118:109 і 120:107 на користь українця.

Дивіться повне відео бою Берінчик - Аракава:

Берінчик активно почав бій, відразу ж наступаючи на суперника. Денис активно працював у пересуванні. В одному з моментів боксери зіткнулися головами, і у Берінчика з'явилося розсічення, але він продовжив демонструвати техніку і працювати і як контрпанчер, часто міняв кути атак, працював серійно, тоді як Аракава був помітно повільнішим за українця, і набагато поступався в техніці.

Берінчик впевнено виграв цей бій, продемонструвавши відмінну витривалість на всій дистанції, показавши один із найкращих поєдинків у кар'єрі.

Бій Берінчик - Аракава пройшов 20 квітня в київському Палаці спорту.

Цей бій може стати для Берінчика останнім в Україні, оскільки боксером зацікавилася американська промоутерська компанія. Якщо вдасться укласти угоду, то наступний бій Берінчик проведе вже у США. Це рішення буде прийнято після бою Берінчика з Аракавою.