У 30-му турі української Прем'єр-ліги в Харкові зустрічалися донецький "Шахтар" і київське "Динамо".

Матч "Шахтар" - "Динамо" закінчився внічию – 1:1.

Поєдинок вийшов напруженим, з величезною кількістю жовтих карток, двома вилученнями і пенальті.

Під час матчу стався кумедний епізод. Тете після атаки завдавав удару по воротах буквально з трьох метрів, але влучив у штангу. Після цього гравець "Шахтаря" розтягнувся на полі, а голкіпер "Динамо" Денис Бойко підбіг до бразильця і відшмагав по дупі.

Денис Бойко відшмагав Тете

"Іди в Україну, ти, бл**ь, служи": розлючені українці накинулися на працівників паспортного столу в Польщі Фруктів не наїмося: який дефіцит чекає Україну Погрожують відключенням та вимагають гроші: українці скаржаться на терор "газовиків" Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку

Дивіться відеоогляд матчу чемпіонату України:

Після фінального свистка стартувала головна частина програми: на стадіоні "Металіст" пройшла церемонія нагородження "Шахтаря" в якості чемпіона України, яка увінчалася піротехнічним шоу і концерт за участю Гайтани, Maruv і Олі Полякової.

Цей поєдинок став останнім дербі в сезоні, але турнірного значення він уже не мав.

Нагадаємо, "Шахтар" достроково завоював титул чемпіона України.

Донецький "Шахтар" виграв Кубок України сезону 2018/19, обігравши у фіналі в Запоріжжі першоліговий "Інгулець" з розгромним рахунком 4:0.
У першому таймі дублем відзначився Тете. Також гол на рахунку Жуніора Мораеса. У другому таймі четвертий м'яч забив Манор Соломон.

Зазначимо, що це рекордний 13-й Кубок України для "Шахтаря", та четвертий поспіль.

Як раніше повідомляв Знай.ua, "Шахтарю" урочисто вручили кубок чемпіонів України.