Друга ракетка України Леся Цуренко вийшла до третього кола Відкритого чемпіонату Франції (WTA) - Ролан Гаррос.
У другому колі Цуренко обіграла Олександру Круніч з Сербії з рахунком 5:7, 7:5, 11:9.
Цуренко і Круніч обмінялися сетами в четвер, а потім поєдинок був зупинений за рахунку 6:6 в третій партії.
Після відновлення матчу в п'ятницю Цуренко двічі втрачала свою подачу, але героїчно відразу робила брейк. Українка вигравала довгі розыграши, двічі захистила свою подачу і якщо в першому випадку Круніч зрівняла рахунок, то далі з другого матч-пойнта українка виграла матч.
В наступному раунді Цуренко зустрінеться з третьою ракеткою світу Симоною Халеп.

Як повідомляв портал Знай.ua, перша ракетка України Еліна Світоліна без боротьби пройшла у третє коло Ролан Гаррос.

Еліна Світоліна

Як писав Знай.ua, у першому колі Ролан Гаррос Еліна Світоліна тріумфально перемогла американку Вінус Вільямс.

Світоліна обіграла Вільямс із рахунком 0:2, матч тривав 1 годину 14 хвилин. Світоліна виграла перший сет з рахунком 6:3. Але у другому сеті програвала 3:1, але, в кінцевому підсумку змогла перемогти з аналогічним рахунком 6:3.