Президент київського "Динамо" Ігор Суркіс провів зустріч з головним тренером команди Олександром Хацкевичем.
Як пише Sport Arena, зустріч тривала більше години, але за деякими пунктами сторони так і не дійшли згоди.
Повідомляється, що до кінця тижня Суркіс і Хацкевич проведуть ще одну зустріч.
Відзначимо, що контракт Хацкевича з "Динамо" вже минув, але сторони досягли принципової угоди про умови нового контракту.
Нагадаємо, Олександр Хацкевич очолював київський клуб з 2017 року після відставки Сергія Реброва. З того часу команда виграла лише Суперкубок України у 2018 році, але так і не стала тріумфатором чемпіонату або Кубка України.
Минулий сезон "Динамо" завершило на другому місці в турнірній таблиці українського чемпіонату, відставши від "Шахтаря" на 11 очок. Команда дійшла до чвертьфіналу Кубка України, а в плей-офф Ліги Європи на етапі 1/8 фіналу поступилася "Челсі" (0:8).

Як писав Знай.ua, півзахисник київського "Динамо" Віктор Циганков потрапив у поле інтересів трьох європейських клубів.

Віктор Циганков

Як повідомляє видання Спортивка, представники команд на напівофіційному або приватному рівнях ведуть переговори з керівництвом "Динамо" про можливий трансфер.
Повідомляється, що в число цих клубів не входить "Галатасарай", про зацікавленість якого повідомлялося раніше.
Нагадаємо, контракт Циганкова з "Динамо" розрахований до літа 2023 року.

Як раніше повідомляв Знай.ua, Шахтар розгромив Інгулець і виграв 13-й Кубок України.