Молодіжна збірна Росії з футболу U-20 програла команді регіону Урал-Поволжя в рамках Кубка Олімп-ПФЛ "Переправа".
На 76-й хвилині гри стався кумедний епізод, коли команда пропустила курйозний гол.
Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Суддя зафіксував фол з боку збірної Росії на чужій половині поля і призначив штрафний удар. До м'яча підійшов воротар Андрій Чернов і потужно пробив. У штрафному майданчику м'яч відскочив від газону і потрапив у сітку, так як голкіпер збірної Андрій Савін вийшов з воріт занадто далеко.

11 червня в польській Гдині в рамках півфіналу молодіжного чемпіонату світу (U-20) збірна України здолала італійців, вигравши матч з рахунком 1:0. Про це повідомляє на сайт Української асоціації футболу (УАФ).

Рахунок в матчі був відкритий на 65 хвилині завдяки зусиллям Булеца.

Однак починаючи з 80 хвилини українці грали у меншості. Попов отримав другу жовту картку і покинув поле.
У компенсований час на 91 хв італієць Джанлука Скамакка скерував м'яч у сітку воріт Андрія Луніна, однак взяття воріт було скасовано після використання системи VAR.
Наступний суперник української команди визначиться у другому півфіналі, в якому Еквадор зіграє з Південною Кореєю. Фінал відбудеться 15 червня о 19:00 за київським часом.