Турецький футбольний клуб «Фенербахче» готовий підписати контракт з крайнім напівзахисником «Шальке» Євгеном Коноплянкою.

Турки готові забрати українського футболіста до своїх лав, заплативши йому 3 млн. євро.

Читай Знай. ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Хоча наставник «Шальке» не дуже в захваті від цієї ідеї, керівництво клубу налаштоване розпрощатися з 29-річним українцем.

Популярні новини зараз
ТЦК визначилися зі списками: кого першочергово мобілізують у травні Відстрочки "згорять" після 4 травня: кому ТЦК вже готує повістки Стягнення боргів за новими правилами: коли можуть забрати житло Перекази під ковпаком: навіть гроші рідним тепер обмежені – скільки можна відправити без проблем
Показати ще

Варто відзначити, що «Фенербахче» - це не перший турецький клуб, який виявив інтерес до Коноплянки. Раніше ним зацікавилися господарі клубу «Бешикташ», але не зійшлися в ціні.

Нагадаємо, що Дружина відомого українського футболіста еротично удосконалила #BottleCapChallenge

Раніше Знай.uа повідомляв, що Мессі на два роки відсторонять від ігор

Також Знай.uа писав, МанСіті продасть головного конкурента на позицію Зінченка