Українська тенісистка Еліна Світоліна виборола перемогу у представниці Хорватії Петри Мартіч. Суперниця українки програла одразу у двох сетах.

Цю інформацію повідомляє "Громадське".

У чвертьфіналі Світоліна зіграє з переможницею пари Кароліна Плишкова — Кароліна Мухова.

ПриватБанк попередив українців про важливе оновлення: що змінилося Віддавати по 10% від пенсії не доведеться: "Київстар" порадував стареньких бюджетним тарифом Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків

Повідомляється, що інша українка Даяна Ястремська поступилась у боротьбі за вихід до 1/4 фіналу китаянці Чжан Шуай.

Нагадаємо, що українська тенісистка Катаріна Завацька здобула титул на турнірі Міжнародної тенісної федерації у місті Бьєлла, що в Італії. Уродженка Рівного у фінальному матчі упевнено перемогла Маар Шеріф з Єгипту. Матч відбувся у неділю, 7 липня.

Зустріч закінчилася з рахунком 6:1, 6:3. Українка перервала серію перемог єгиптянки, яка нараховувала 26 поєдинків поспіль. За вихід у фінал Катаріна посперечається з італійкою Лючією Бронцетті. В іншому півфіналі виступлять Маар Шеріф з Єгипту та угорка Река-Лука Яні.

Як повідомляв Знай.ua, зірка Реала в п'яному угарі крушив все на своєму шляху, а потім втомився: дивні фото.

Також Знай.ua писав пенальті, домінування і втрати: Олександрія зіграла яскравий поєдинок сезону, потужні кадри.