У Дніпрі пішов з життя відомий спортсмен Юрій Шляхов, який 22 рази ставав чемпіоном України зі стрибків у воду.

36-річний стрибун помер за дивних обставин - тіло Шляхова знайшла у квартирі його мати.

Читай Знай.uа у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь

Шляхов завоював свою першу медаль у 8 років на чемпіонаті Дніпропетровської області серед дітей. У 14 років спортсмен став чемпіоном України і отримав звання майстра спорту.

Популярні новини зараз
Пенсія зросте майже до 13 тисяч гривень: кого зачепить підвищення з березня Вартість доставки газу у 2026 році: які платіжки отримають українці Пільги нарахують автоматом: держава спростить оплату комуналки Надбавка майже 1300 грн: пенсіонери отримають "бонус" від держави
Показати ще

У складі збірної України Шляхов завоював золоті медалі чемпіонату Європи і Кубка європейських чемпіонів. Він брав участь в Олімпійських іграх 2004 і 2008 року.

У 2010 році Шляхов оголосив про завершення кар'єри. Він став викладачем Дніпропетровського національного університету ім. Гончара.

Нагадаємо, на відео потрапив момент, що коштував боксеру Дадашеву життя.

Як повідомляв портал Знай.uа, Ломаченко підкосила смерть Максима Дадашева.

Також портал Знай.ua писав, Ломаченко та Гвоздик прокоментували смерть Дадашева, Усика навіть пробило на вірші.