Українська велогонщиця Яна Беломоіна стала віце-чемпіонкою світу з маунтинбайку.
Беломоіна завоювала срібло чемпіонату Європи, який пройшов у чеському Брно.
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Українка показала другий результат у дисципліні крос-кантрі - 1:33,00.

Беломоіну випередила швейцарка Йоланде Нефф. Третьою фінішувала німкеня Елізабет Брандау.
Чемпіонат Європи-2019 з маунтинбайку. Жінки:
1. Йоланде Нефф (Швейцарія) - 1:41:31
2. Яна Беломоіна (Україна) - відставання 0:02:52
3. Елізабет Брандау (Німеччина) - відставання 0:03:05

Як писав Знай.ua, Яна Беломоіна виграла золоту медаль престижної гонки Cyprus Sunshine Cup, яка відбулася 3 березня в місті Аматус, що на Кіпрі.

Чемпіонка Європи-2017 по маутинбайку випередила найближчу переслідувачку Мішель Гітчи з Бельгії більш ніж на три хвилини.

"Земля затремтить під ногами": ясновидець Герман побачив точний рік перемоги України "Нафтогаз" попередив усіх: потрібно встигнути до 25 квітня Доведеться платити по 8,79 грн за кВт: енергетики попередили всіх споживачів Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі

Дистанцію гонки становили п'ять кіл довжиною по 4,72 кілометри по пересіченій місцевості. Гонка на Кіпрі є однією з найстаріших і найпрестижніших у світі маутинбайка.

Для уродженки Луцька Беломоіної це перша перемога в сезоні і друга в кар'єрі на Кіпрі.

Як раніше повідомляв Знай.ua, українець Віталій Воронцов завоював дві медалі на Чемпіонаті світу з триатлону ITU Multisport World Championship-2019 у Понтеведра (Іспанія).

Віталій Воронцов

Воронцов став срібним призером з дуатлону та бронзовим - з акватлону.
Воронцов змагався з провідними дуатлоністами світу серед юніорів. Гонки складалися з трьох етапів: біг на дистанції 5 км, потім 20 км велогонки і знову біг на 2,5 км. На цьому етапі Віталій поступився іспанському спортсмену Серхіо Бакстеру Кабрере всього кілька секунд.
На першості з акватлону (2,5 км біг , 1 км плавання і 2,5 км біг) українець завоював бронзу, поступившись лише господарям траси - іспанцям Естебану Басанту і Хорхе Гонсалесу.

Як раніше писав Знай.ua, Ярослава Магучих стала наймолодшою переможницею Діамантової ліги в історії.