Українські гребці стали володарями трьох медалей чемпіонату Європи з веслування на байдарках і каное у марафоні, який пройшов у Франції.
Як повідомляє sportonline.ua, за підсумками змагань українські спортсмени завоювали 4 медалі - 3 золотих та 1 срібну.
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Дворазовою чемпіонкою Європи у каное-одиночці стала Людмила Бабак на дистанціях 3,4 км і 15,25 км. Також чемпіоном Європи в каное-одиночці став Денис Давидов на дистанції 22,55 км.
Срібними призерами в каное-двійці на дистанції 18,9 км стали юніори Кирило Красінський і Антон Мацаєнко.

Як писав Знай.ua, українська велогонщиця Яна Беломоіна стала віце-чемпіонкою світу з маунтинбайку.

Яна Беломоина завоювала срібло чемпіонату Європи

Беломоіна завоювала срібло чемпіонату Європи, який пройшов у чеському Брно.
Українка показала другий результат у дисципліні крос-кантрі - 1:33,00.

Беломоіну випередила швейцарка Йоланде Нефф. Третьою фінішувала німкеня Елізабет Брандау.
Чемпіонат Європи-2019 з маунтинбайку. Жінки:
1. Йоланде Нефф (Швейцарія) - 1:41:31
2. Яна Беломоіна (Україна) - відставання 0:02:52
3. Елізабет Брандау (Німеччина) - відставання 0:03:05

Як писав Знай.ua, Яна Беломоіна виграла золоту медаль престижної гонки Cyprus Sunshine Cup, яка відбулася 3 березня в місті Аматус, що на Кіпрі.