17-річна стрибунка у воду Софія Лискун виграла домашній Чемпіонат Європи зі стрибків у воду, який проходить у Києві.
Лискун виграла золото в індивідуальних стрибках з десятиметрової вишки.
Читай Знай.ua у оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!
Спортсменка вийшла у фінал з 7-м результатом, але у фіналі з першого стрибка захопила лідерство, і в результаті у найближчої суперниці виграла майже 30 балів.
Стрибки у воду. Результати
Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!
Друге місце посіла представниця Нідерландів Селін ван Дуйн, а третьою стала росіянка Юлія Тимошиніна.

Софія Лискун виграла Чемпіонат Європи зі стрибків у воду

Золота медаль ЧЄ-2019 також принесла Софії олімпійську ліцензію в Токіо-2020.
Нагадаємо, у 2017 році Лискун завоювала бронзу в синхронних стрибках з вишки, а в 2018 - стала чемпіонкою континенту в командних змаганнях.
Як писав Знай.ua, харків'янка Наталія Жаркова встановила новий світовий та національний рекорд України, пірнувши на 100 метрів на змаганнях з фрідайвінгу "Карибський кубок", які пройшли в Республіці Гондурас.
Про це спортсменка повідомила у Facebook.
Наталія стала сьомою жінкою у світі, яка пірнула на таку глибину.
Днем раніше українська спортсменка пірнула на глибину в 91 метр і встановила світовий рекорд.

Наталія Жаркова

"Занурення з моноластом на глибину. Мій результат - 100 метрів, біла картка, новий національний рекорд України. Рівний чоловічому, до речі," - написала дівчина.
Як писав портал Знай.ua, український плавець Андрій Говоров виграв золото на першому етапі Кубка світу, який проходить у Токіо.