У суботу, 10 серпня, на НСК "Олімпійський" у Києві проходить центральний матч третього туру української Прем'єр-ліги між "Динамо" і "Шахтарем".

Дізнайтеся, що відбувається просто зараз у текстовій трансляції порталу Знай.ua.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Зустріч почалася о 17.00 зі зворушливого виконання гімну України. Судить матч бригада арбітрів на чолі з Ярославом Козиком з Мукачевого.

90+5. Навала "Динамо". Бурда прострілював, однак Солю не дали пробити. "Шахтар" здобув перемогу у матчі.

"Київстар" попередив українців про небезпеку: що треба знати Якою буде погода у травні для українців: чи ховати парасольки та куфайки після квітневих дощів Українцям вказали на два обов'язкові платежі, які не можна ігнорувати Оля Полякова дізналася, що вагітна після розлучення: як насправді з'явився Буряковський

90+4. Дентіньо не зміг забити у порожні ворота. Трибуни гудуть.

90+2. "Шахтар" вбиває час заміною. Марлос йде - виходить Дентіньо.

90 хвилина. Арбітр додає 5 хвилин. Але "Динамо" не в силах зрівняти рахунок.

86 хвилина. "Шахтар" відверто грає на утримання рахунку. Кияни починають атакувати та йдуть вперед великими силами.

82 хвилина. Друга заміна у "Шахтаря". Мораес йде з поля - вийшов Бланко Лещук. Мораес шкутильгає, схоже на травму.

80 хвилина. Заміна у "Шахтаря". Хочолава виходить замість Болбата.

79 хвилина. Патрік збиває Вербича й отримує жовту картку.

76 хвилина. Голкіпер "Шахтаря" Пятов затягує час. Арбітр робить йому усне попередження. Тим часом, кияни ніяк не можуть відібрати м'яч у суперника без порушення правил.

67 хвилина. Родрігеш скинув на Андрієвського - той пробив, але вище воріт.

65 хвилина. Після голу "Динамо" одразу робить заміну. Сидорчук пішов на лаву запасних, на поле вийшов Андрієвський.

64 хвилина. ГООООЛ! "Шахтар" знову виривається уперед. М'яч зрикошетив і влетів у ворота. Рахунок 2:1 на користь гірників.

49 хвилина. Мораес пробивав - повз ворота. "Шахтар" атакує великими силами, динамівці не поспішають відбиватися.

47 хвилина. Тайсон міг виводити "Шахтар" вперед, але Бойко зреагував на удар. Рахунок залишився без змін.

Розпочався другий тайм матчу.

39 хвилина. ГОООООЛ. "Динамо" забило перший гол у матчі. Воротар "Шахтаря" дуже невпевнено зіграв, що й обернулося м'ячем у воротах гірників.

32 хвилина. "Шахтар" розіграв блискучу атаку, однак Марлос влучає у стійку. Команда таки не змогла збільшити розрив у рахунку.

27 хвилина. Циганков зробив класний прохід, але пас під удар вийшов неточним.

20 хвилина. ГОООООЛ. "Шахтар" атакує, Мораєс підбирає м'яч і відкриває рахунок. 1:0 на користь гірників.

17 хвилина. "Шахтар" веде позиційні атаки - кияни захищаються і шукають свій шанс в швидких контратаках. Цілком очікуваний малюнок гри.

13 хвилина. Цього разу пробивав Тайсон, однак також неточно. Ініціативу перехопили гравці "Динамо".

11 хвилина. Соломон пробивав дуже небезпечно - повз ворота.

5 хвилина. Перша затяжна атака "Шахтаря" завершується штрафним ударом. Навіс від Марлоса - ніхто не відгукнувся.

2 хвилина. Гравці "Шахтаря" швидко взяли ініціативу у свої руки. Однак динамівці добре грають у захисті.

Чудові новини!
Тепер Знай.ua став ще ближче і доступніше. Швидше завантажуй додатки для Android або IOS і залишайся в курсі останніх подій. Усе це у неповторній подачі журналістів нашого порталу!

Зазначимо, що нинішнього сезону команди вже зустрічалися. 28 липня в Одесі суперники розіграли Суперкубок України. Вольову перемогу з рахунком 2:1 здобуло "Динамо".

Нагадаємо, що захисник лондонського "Челсі" бразилець Давид Луїс перейшов в "Арсенал".

Як повідомляв портал Знай.ua, Барселона благає Неймара залишитися тільки не Реал.

Також портал Знай.ua писав, що півзахисник німецького "Шальке" і збірної України Євген Коноплянка найближчим часом офіційно стане гравцем турецького "Бешикташа".