УЄФА оприлюднило кандидатів на нагороду Найкращому футболістові сезону 2018/19 - це Ліонель Мессі, Кріштіану Роналду і Вергілій ван Дейк. 29 серпня будуть обрані Найкращий футболіст і Найкраща футболістка минулого сезону, і призери по позиціях в Лізі чемпіонів-2018/19 індивідуальних нагород у ході жеребкування. 30 серпня назвуть Кращого гравця Ліги Європи-2018/19.

Нагороду можуть отримати тільки найкращі футболісти, які в минулому сезоні грали в клубі однієї з асоціацій УЄФА. На громадянство увагу не звертають. Оцінка буде складатися з якості гри на внутрішніх та єврокубкових турнірах, і серед збірних.

3 претенденти цього року:

• Ліонель Мессі ("Барселона" та збірна Аргентини)
    Отримав "Золоту бутсу", кращий бомбардир Ліги чемпіонів. Чемпіонат Іспанії він виграв у 10 разів.