Дружина українського футболіста Миколи Морозюка Ірина на своїй сторінці в Instagram опублікувала пост, в якому розкрила деякі таємниці у відносинах між чоловіком і жінкою.

Морозюк вирішила знайти відповідь на питання, чому все важче знайти свою другу половинку.

"Я, звичайно, була певним спостерігачем .. так як у відносинах з 23 років. Мене, як би, це «секс у великому місті» обійшов стороною. Ні для кого не секрет , що я та дружина і Мама , яка не зациклена тільки на дитині, чоловікові, говуванні, пранні, гулянні з сином на майданчику і безперервному розмноженні. А в рядах моїх однодумців тільки матусі, які обговорюють у кого з дітей зеленіші какашки". Ірина Морозюк

Ірина Морозюк
Ірина Морозюк

Дружина відомого футболіста розповіла, як проживає своє життя зараз:

Популярні новини зараз
Добре, що зима закінчується: багато українців відчують подорожчання газу Нові ліміти споживання електрики: які зміни запровадили в Україні з 8 лютого Ціни не рекордні, але продовжують зростати: кіло картоплі у лютому обійдеться українцям дорожче Жінка побачила Ісуса на кілька хвилин після зупинки серця і тепер живе щасливо: "Він реальний. Небеса реальні"
Показати ще

"Я живу повним життям і відчуваю себе молодою , красивою , сексуальною. Одягаю коротке плаття і танцюю під « сумний день» з келихом вина, їжджу в люку Каєна по нічному Києву і не проти відвідати сікрет рум , де проходить БДСМ вечірка , надівши портупеї". Ірина Морозюк

Ірина Морозюк
Ірина Морозюк

Також Морозюк подякувала Богові за те, якою вона є:

"Та ви знаєте , я вдячна Богу , що він мене наділив особливим складом розуму, інтуїції і логіки , тому що мені доводиться трохи легше. Нижче поясню".