Легкоатлети Росії не зможуть виступити на Чемпіонаті світу в Катарі під національним прапором.

Міжнародна асоціація легкоатлетичних федерацій (IAAF) в 12-й раз продовжила відсторонення Всеросійської федерації легкої атлетики (ВФЛА).

У понеділок, 23 серпня, в Досі відбулося засідання ради IAAF, на якому розглядалося питання відновлення ВФЛА. Рада IAAF одноголосно прийняв рішення не відновлювати організацію.

"Це проблема, яка повторюється - діючі спортсмени працюють з раніше відстороненими тренерами, що підриває створення сильної антидопінгової культури. Передчасно говорити про те, що прийняті РУСАДА заходи спрацювали", - заявив глава робочої групи IAAF по відновленню ВФЛА Руне Андерсен.

З цієї причини легкоатлети російської збірної не зможуть виступити під національним прапором на чемпіонаті світу в Катарі, який стартує в кінці вересня.

Через допінговий скандал членство ВФЛА було призупинено в 2015 році, завдяки чому російські легкоатлети пропустили, зокрема,  Олімпійські ігри в Ріо-де-Жанейро.

Нагадаємо, WADA може не допустити Росію до участі в літніх Олімпійських іграх-2020, які пройдуть в Токіо з 24 липня по 9 серпня.

Популярні новини зараз

Вбивство Шеремета: суд виніс рішення щодо підозрюваної Юлії Кузьменко

З 24 грудня чиновники залишаться без роботи: Бабак анонсувала нову можливість для кожного українця

Нікітюк в національному одязі Китаю змусила пускати слинки: ніжки по самої Піднебесної

В Україні змінились мінімальна пенсія і прожитковий мінімум: скільки отримаємо на руки

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, до програми Олімпійських ігор включили чотири нових види спорту.

Також Знай.ua писав, Японія готова на радикальні кроки заради Олімпіади-2020.