Легендарний Майкд Джордан, шестиразовий чемпіон НБА, п'ятиразовий MVP і 14-разовий учасник Матчів всіх зірок, визнаний найкращим гравцем в історії НБА.
Джордан очолив рейтинг видання Bleacher Report.
Другу сходинку посів форвард "Лейкерс" ЛеБрон Джеймс, який брав два чемпіонські персні з "Майамі", а також вигравав титул з "Клівлендом", а замикає трійку лідерів шестиразовий чемпіон НБА і найрезультативніший гравець в історії ліги Карім Абдул-Джаббар.
  10. Стефен Каррі

Як писав Знай.ua, українські спортсмени виграли Чемпіонат світу з баскетболу серед ветеранів, який пройшов у Фінляндії, повідомляє прес-служба Федерації баскетболу України.

ЧС серед ветеранів пройшов у Фінляндії
Одразу три українські команди завоювали медалі ЧС.
У віковій категорії 45+ серед жінок збірна України завоювала чемпіонський титул.

Жінки на груповому етапі перемогли росіянок (69:62) і суперниць з Еквадору (81:34), у чвертьфіналі здолали Литву (70:47), а в півфіналі перемогла господарів із Фінляндії (69:38). У вирішальному матчі збірна України перемогла Польщу – 69:60 (15:14, 23:16, 14:16, 17:14).

Чоловіки в категорії 70+ стали срібними призерами, а чоловіча збірна 35+ завоювала бронзові медалі.
Чоловіки в категорії 70+ на груповому етапі перемогли Чилі (51:45) і Латвії (47:34), у чвертьфіналі здолали Уругвай (39:37), а в півфіналі – Бразилію (70:53). У фінальному поєдинку українські баскетболісти поступилися американцям з рахунком 44:64 (14:19, 12:11, 8:19, 10:15).
Українці стали найкращими на Чемпіонаті світу з баскетболу серед ветеранів
Чоловіча команда в категорії 35+ перемогла в групі Бразилію (90:67), Естонії-2 (108:72) і Греції (102:74), у чвертьфіналі здолала Еквадор (128:59), а в півфіналі в напруженій боротьбі поступилася росіянам (71:73). У поєдинку за третє місце українська збірна здолала другу команду Естонії з рахунком 98:64 (19:18, 31:24, 25:7, 23:15).

Як писав Знай.ua, харків'янка Наталія Жаркова встановила новий світовий та національний рекорд України, пірнувши на 100 метрів на змаганнях з фрідайвінгу "Карибський кубок", які пройшли в Республіці Гондурас.