Російський легкоатлет (стрибки з жердиною) Ігор Транденков, дворазовий чемпіон Росії і срібний призер олімпіад 1992 і 1996 років, відверто розповів про допінг.
 
В інтерв'ю виданню "Спорт день за днем" спортсмен розповів про торгівлю допінгом в легкій атлетиці на початку 2000-х років.
 
Ігор Транденков
Ігор Транденков
 
"Ми говоримо одне, а робимо інше. Я зараз глибоко занурююсь в легку атлетику. У мене немає стосунків ні з ким із федерації, тому можу говорити, спираючись лише на те, що було раніше. Не думаю, що можна швидко змінити відносини між допінг-контролем і федерацією.
 
У 2000-х роках було так: тебе змушували купувати препарати у людей, які стояли на чолі федерації (не буду називати прізвища), в три рази дорожче, ніж це можна було дістати. Потім ловили на допінг-контролі, тому що знали на що ловити. Це був простий тест. І потім з тебе ще вимагали за прикриття", - розповів Транденков.
 
Ігор Транденков - дворазовий чемпіон Росії і срібний призер олімпіад 1992 і 1996 років, бронзовий призер чемпіонату світу 1993 року і віце-чемпіон Європи 1994 року.
 
Ігор Транденков
Ігор Транденков

Як писав Знай.ua, російська фігуристка Олександра Кошова отримала дворічну дискваліфікацію за порушення антидопінгових правил.

 

Олександра Кошова
Олександра Кошова

Як повідомляє прес-служба Міжнародного союзу ковзанярів, термін дискваліфікації для фігуристки буде відраховується з 7 березня.
 
Нагадаємо, в цьому році Олександра Кошова  і Дмитро Бушланов стали срібними призерами чемпіонату Санкт-Петербурга, а на чемпіонаті Росії посіли сьоме місце.
 
 
WADA розгляне питання про невідповідність РУСАДА (Російське антидопінгове агентство) кодексу WADA.

Як повідомляв портал Знай.ua, до програми Олімпійських ігор включили чотири нових види спорту.

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на вівторок 12 листопада: велика порція позитиву на весь день

Асмус і Харламов відповіли на чутки про розлучення довгоочікуваним фото: "І дитина від нього!"

Українцям перерахують пенсії у три етапи: хто потрапить у першу хвилю підвищення виплат

Пальчевський розповів про секс Порошенка, зв’язки з Медведчуком та Зеленським: "З цим треба щось робити"

Показати ще