На міжнародних змаганнях у Флориді зіткнулися і перекинулися два човни.
На величезній швидкості човни зіткнулися, злетіли в повітря і та перекинулися. Змагання призупинили.
На щастя, ніхто не постраждав. Водії та машиністи обох команд змогли самостійно вибратися з човнів.

Діана Димченко, worldrowing.com

Димченко завоювала золото в одиночному жіночому запливі на 6 км. Зазначається, що маршрут був з дуже крутими поворотами, крім того, була дуже вітряна погода.

За медалі цього року боролися півтисячі спортменок з 30 країн світу.

Повинні з'явитися без повістки: кого чекають у ТЦК з 1 квітня Переказ з картки на картку будуть жорстко контролювати: як можуть заблокувати картку Показники лічильника вже не аргумент: українців змушують платити за світло більше, ніж "накрутили" Олена Зеленська здивувала українців своїми ногами, але пояснила, чому так сталося

Як раніше повідомляв Знай.ua, українські спортсмени завоювали дві медалі у веслуванні на Європейських іграх-2019.

Олег Кухарик і Олександр Сиромятников завоювали срібну медаль у байдарці-двійці на 1000 метрів.
Слідом за ними на аналогічній дистанції фінішували другими Юрій Вандюк та Андрій Рибачок в каное-двійці.

Юрій Вандюк та Андрій Рибачок, НОК

"Гонка склалася для нас дуже класно. Ради, що вдало пройшли дистанцію. На мій погляд, ми показали свій максимальний результат на даний момент", - сказав Юрій Вандюк.
"Для нас це перші змагання такого високого рівня, на яких зібралися найсильніші спортсмени Європи. Звичайно, ми хотіли виграти, налаштовувалися тільки на перемогу. Трошки не вистачило, але ми показали свій максимум. Будемо працювати і далі, виправляти помилки і обов'язково вигравати", - додав Андрій Рибачок.

Як повідомляв портал Знай.ua, українські байдарочниці виграли Європейські ігри в Мінську.