Найкраща тенісистка України і шоста ракетка світу Еліна Світоліна претендує на звання кращої тенісистки жовтня за версією Жіночої тенісної асоціації (WTA).
На це звання також номіновані Ешлі Барті та представниця Білорусі Аріна Соболенко.
Нагадаємо, в жовтні Світоліна дійшла до чвертьфіналу турніру в Пекіні, де поступилася Кікі Бертенс, вилетіла в першому колі московського Кубка Кремля і завоювала дві стартові перемоги на Підсумковому турнірі.

Еліна Світоліна

Вихід у фінал Підсумкового турніру WTA дозволив Світоліній заробити 1080 очок в рейтинг.

У минулому році Світоліна завершила сезон на четвертому місці найкращих тенісисток світу, а в 2017 році також була шостою.
Нагадаємо, Світоліна програла у фіналі Підсумкового турніру австралійці Ешлі Барті в двох сетах з рахунком 6:4, 6:3.