Нападник "Ювентуса" і збірної Португалії Кріштіану Роналду і його кохана Джорджина Родрігес таємно одружилися.
За інформацією італійський ЗМІ, весілля пройшло в Марокко.
Церемонія була таємною, а ексклюзивне право на фото отримав італійський журнал "Novella 2000", який опублікує знімки в наступному номері.

Як раніше писав Знай.ua, Родрігес відверто розповіла про стосунки з футболістом.

25-річна модель підкреслила, що гроші її взагалі не цікавлять.

"Наша перша зустріч відбулася в бутіку Gucci, де я працювала продавцем-консультантом. Через кілька днів ми знову побачилися - на заході іншого бренду. Тоді ми змогли поговорити в невимушеній атмосфері. Це було кохання з першого погляду.

Популярні новини зараз
Відберуть житло через комуналку: хто з українців може залишитися без дому Двом категоріям українців не перерахують пенсію: хто та чому залишиться без надбавки Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч
Показати ще

Нелегко зустрічатися з такою відомою людиною, але я б не стала міняти своє життя. Мої почуття до нього сильніше будь-якого тиску. Впевнена, разом ми зможемо подолати все, що завгодно", - розповіла Джорджина в одному з недавніх інтерв'ю.

Як раніше повідомляв портал Знай.ua, Кріштіану Роналду десятий раз отримав звання найкращого гравця Португалії.