Перша ракетка України Сергій Стаховський відпочиває з дружиною Анфісою на березі Індійського океану, на казковому курорті на Мальдівах.

Сергій Стаховський відпочиває із дружиною на Мальдівах
Сергій Стаховський відпочиває із дружиною на Мальдівах

Сергій Стаховський відпочиває із дружиною на Мальдівах
Сергій Стаховський відпочиває із дружиною на Мальдівах

Як писав Знай.ua, Стаховський зворушливо розповів про головну перемогу в житті - свою кохану дружину Анфісу.
 
На своїй сторінці в Instagram спортсмен опублікував відео, де вони з дружиною разом співають.
 
"Моя найгучніша перемога в житті - це моя кохана дружина! Мати змогу ділитися усім, долати перешкоди, радіти успіхам, створити родину, виховувати трьох неймовірних дітей, і все це з радістю, посмішкою, порозумінням та любов'ю! Про таке можна тільки мріяти! Безмежно тебе кохаю", - підписав відео Стаховський.
 
View this post on Instagram

Greatest victory in my life is my wife!!❤️❤️👸🏻. Being able to share everything, overcome all obstacles, enjoy success, start a family, raise three fantastic children and all of this with joy,fun,acceptance and love !!! I couldn’t dreamed of more!!! Love you endlessly 😘😘😘 Моя найгучніша перемога у житті це моя кохана дружина!!❤️❤️👸🏻. Мати змогу ділитись усім, долати перешкоди, радіти успіхам, створити родину, виховувати трьох неймовірних дітей і усе це з радістю, посмішкою, порозумінням та любов’ю !! Про таке можна тільки мріяти!! Безмежно тебе кохаю 😘😘😘😘! #stako #stakhovsky #family #askanfisa #love #couple #merried #tennislife #cardance #dancecar

A post shared by Sergiy Stakhovsky/Стаховський (@stako_s) on

Популярні новини зараз

Головне за ніч: доля ПриватБанку і Коломойського, параліч Заворотнюк, перерахунок пенсії та мінімалки в Україні

Величезний паркан та охорона ФСБ: як виглядає секретна дача Путіна в Криму

Яке свято 12 грудня: чого не можна робити в цей день

На Україну суне аномальна зима: синоптики стривожили прогнозом на грудень

Показати ще
 
 
За словами тенісиста, спорт - це і є політика.
 
"Це смішно, тому що спорт - це і є політика. Коли ми говоримо про будь-який спорт, бюджет - фінансування йде з держбюджету. Тобто громадяни платять податки, парламент приймає рішення, йде фінансування.
 
Говорити, що спорт поза політикою - це реально смішно. Так, можна сказати, що теніс можливо є поза політикою, але він теж не стоїть поза нею, оскільки всі змагання безпосередньо йдуть рука об руку з державою, де вони проводяться.
 
Тому що без підтримки держави, цих змагань не було б ніколи. Мені здається, що в наші дні чим далі, тим більше спорт буде пов'язаний з політикою", - заявив Стаховський.