18-річний український фрістайліст Орест Коваленко завоював бронзову медаль на III Юнацьких Олімпійських іграх-2020, які пройшли в Лозанні (Швейцарія).

Орест Коваленко, НОК України

В останній день змагань розігрувалися медалі в біг-ейрі, дисципліні фрістайлу.

Орест Коваленко, OIS/IOC

У кваліфікації український спортсмен посів п'яте місце, а у фіналі зміг пробитися в трійку лідерів. За сумою двох кращих з трьох фінальних стрибків Коваленко набрав 179,50 балів і завоював бронзову медаль.

Орест Коваленко з командою, НОК України

Як писав Знай.ua, хокеїсти Володимир Трошкін та Денис Пасько завоювали медалі в рамках дебютного турніру у форматі "3 на 3". У цих змаганнях команди укомплектовані спортсменами з різних країн. Трошкін у складі команди "Green" став володарем золотої медалі, а Пасько з командою "Red" виграв срібло. У фіналі команда Трошкіна виграла з рахунком 10:4.

Хокеїсти Володимир Трошкін та Денис Пасько, facebook.com/olympicua
Бронзові медалі Україні принесли фігуристи Софія Нестерова та Артем Даренський. Пара стала третьою в змаганнях змішаних інтернаціональних команд в команді Team Vision".