19-річна українська дзюдоїстка, дворазова чемпіонка світу Дарина Білодід відпочиває в Парижі після змагань, де 8 лютого виграла золоту медаль на турнірі Grand Slam.
На своїй сторінці в Instagram дівчина поділилася фотографіями біля Ейфелевої вежі.

View this post on Instagram

Always happy to visit Paris❤️🇫🇷🥰 magic city

A post shared by DARIA BILODID (@dariabilodid7) on

За словами Дарини, спорт - цікава і приголомшлива частина її життя, а дзюдо вона полюбила з першого тренування.
View this post on Instagram

Благодарна судьбе,что свела меня с этим прекрасным видом спорта-дзюдо,но это и неудивительно, так как я выросла в семье дзюдоистов и в свои ранние годы уже была наслышана о кимоно,тренировках и соревнованиях. Полюбила я его с детства и с самой первой тренировки загорелась желанием тренироваться) Помню,как пришла в детскую группу,сама ещё не знала ни какой техники и бороться не умела , а дети были постарше и уже знали некоторые приёмы) Первое время,конечно меня побеждали все и бросали в разные стороны, а я плакала каждую тренировку😅но мое желание выиграть было настолько сильным ,что спустя некоторое время упорных тренировок и горьких слез я начала выигрывать , в то время я ощутила настоящий кайф от этого процесса) Постепенно я уже влилась в этот вид спорта и начала интересоваться им все больше и больше) Изучала правила, следила за топовыми спортсменами со всего мира и стремилась к ним) наверное не было ни дня,чтобы я не посмотрела видео борьбы какого то дзюдоиста ) Всегда мечтала о том,чтобы выйти на их уровень. А когда ложилась спать,воображала у себя в голове соревнования,придумывала соперников и перед сном у меня в голове происходили серьезные противостояния) Как говорится «мысли материальны»,ну конечно ,если не только прокручивать их у себя в голове,но и прилагать усилия) Для меня дзюдо,это больше чем просто спорт) Это очень интересная и потрясающая часть моей жизни!❤️🥋

A post shared by DARIA BILODID (@dariabilodid7) on

Популярні новини зараз

Еллерту з "Холостячки" поставили діагноз по фото з Мішиною: "Треба лікувати"

Вагітна Меган вийшла в світ з принцом Гаррі в сукні за $3,5 тисячі та годиннику принцеси Діани

Померла радистка Кет з "Сімнадцяти миттєвостей весни"

Перехід на "літній час" скасовується? У Зеленського готові вирішити болюче питання українців

Показати ще
"Вдячна долі, що звела мене з цим прекрасним видом спорту - дзюдо, але це і не дивно, так як я виросла в родині дзюдоїстів і в свої ранні роки вже чула про кімоно, тренування та змагання. Полюбила я його з дитинства і з самого першого тренування загорілася бажанням тренуватися.
Пам'ятаю, як прийшла ув дитячу групу, сама ще не знала жодної техніки і боротися не вміла, а діти були старші і вже знали деякі прийоми. Перший час, звичайно, мене перемагали всі і кидали в різні боки, а я плакала кожне тренування. Але моє бажання виграти було настільки сильним, що через деякий час наполегливих тренувань і гірких сліз я почала вигравати, в той час я відчула справжній кайф від цього процесу.
Дарина Білодід
Дарина Білодід
Поступово я вже влилася в цей вид спорту і почала цікавитися ним все більше і більше. Вивчала правила, стежила за топовими спортсменами зі всього світу і прагнула до них. Напевно не було жодного дня, щоб я не подивилася відео боротьби якогось дзюдоїста. Завжди мріяла про те, щоб вийти на їх рівень. А коли лягала спати, уявляла у себе в голові змагання, придумувала суперників і перед сном у мене в голові відбувалися серйозні протистояння. Як говориться, "думки матеріальні", ну звичайно, якщо не тільки прокручувати їх у себе в голові, але й докладати зусиль.
Для мене дзюдо, це більше, ніж просто спорт. Це дуже цікава і приголомшлива частина мого життя!" - написала Білодід в Instagram.

Як повідомляв портал Знай.ua, Дарина Білодід підкорила Говерлу.